📅 praktik noteriale

🕵 Online 203 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Tirane

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...
 • Profesioni: Operatore Telefonike
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

1500 Euro/Muaj-Pune Ne Call Center Per Gjuhet GJERMANISHT, SPANJISHT,GREQISHT, ANGLISHT

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania lider ne Forex 📉 kërkon operatore per gjuhët 🇪🇸 Spanjisht 🇩🇪Gjermanisht 🇬🇷Greqisht Anglisht ✅Page baze plus bonuset me te larta ne treg ✅ Ambjentet komode dhe motivuese 📝Trajnime periodike dhe mund...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

🔈 Firma CULLHAJ Konstruksion Shpall Vende Te Lira Pune.

Rruga Ali Asllani, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Firma CULLHAJ Konstruksion shpall vende te lira pune ne pozicionet :- Saldator/Ndihmes saldator- Usta alumini ne montim- Usta alumini ne sharre🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.&nb...
 • Profesioni: Saldator/Ndihmes saldator, Usta alumini ne montim,Usta alumini ne sharre
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

📣S SOLUTION Fitime Maximale Ne FOREX!!! Fillo Pune Menjehere!!!

Rruga George W Bush, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📌Kompania e marketingut S SOLUTION hap vende te lira pune ne pozicionin operator ne gjuhet:🇮🇹Italiane 🇩🇪Gjermane 🇪🇸Spanjolle 👉🏻Kriteret e kerkuara: 〽️Eksperience te mepareshme ne For...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Lezhe

🔈 Vende Te Lira Pune Ne Pozicionet : Ekonomist Dhe Magazinier.

Ne autostraden Gjorme Lac Pagesa: Me Marreveshje
Vende te lira pune ne pozicionet :  Ekonomist dhe Magazinier.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te perdorin programin e Bilanc-it .   -...
 • Profesioni: Ekonomist,magazinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

📢Call Center Kerkon Te Punesoj Menjehere Operator/e Italisht 🇮🇹

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
📌Call Center kerkon te punesoje operator ne gjuhen italiane ne fushten Forex:👉🏻Kerkohet: ✅Mjafton gjuha Italiane ne nivel mesatare  ne komunikim dhe eksperience minimalisht 3 muaj ne Forex apo fushata te ngjashme!👉...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk👉OFRON:Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani.Mundesi p...
 • Profesioni: Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Pastruese/sanitare

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj Pastruese/sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Pastruese/sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

Depo Kekon Te Zgjeroje Staf Online,Social Media

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
🟠 Kerkohen djem dhe vajza te reja me pervoje ne shitje online dhe socialmedia.Kriteret e punes per kandidatet :- Te jene te perkushtuar ndaj punes.- Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes. - Te jene korrekte dhe pozitive.👉Te interesuarit m...
 • Profesioni: Online,Social Media
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

📣 Kerkohet Operator Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Kerkohet operator Junior ne gjuhen angleze:👉🏻Kriteret:🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim.〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunuese.🥇Deshire dhe ambicj...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

🔈 DEPO Shpall Vende Te Lira Pune.

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Depo shpall vende te lira pune ne pozicionet e punes :- Merchandiser (sistemues)- Punetor dyqani- Shitese- Furnitor- Menaxhere dyqani🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene korrekte dh...
 • Profesioni: Merchandiser (sistemues),punetor dyqani,shitese,furnitor,menaxhere dyqani
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

*Diamond Trade* CERCASI OPERATORI FOREX !!!!!!!

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 03/01/2021
🔶Fai unpasso verso unastrada di successo! 👉 SI RICHIEDE: ·         Ottimaconoscenzadella lingua Italiana·     &...
 • Profesioni: Operator/e forex
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Mundesi E Shkelqyer Punesimi Retention Greqisht.

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 03/01/2021
👉 Mundesi e shkelqyer punesimi Retention Greqisht.🔸Ofrojme:1.     Paga baze shume e kenaqshme2.     Bonuse ditore3.     Bonuse...
 • Profesioni: Operator/e Retention Greqisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Diamond Trade Kerkon Operator Greqisht / Per Faze Te Pare.Part -time.

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 03/01/2021
Diamond Trade kerkon Operator Greqisht / per faze te pare. Part - time👉 Ne vlersojme performancen tuaj.Cfare ofrojme:• Paga e shkelqyer• Kontratet e rregullt me legjislacionin shqiptar.• Ambiente dhe kushte pune shume te mira.•&a...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Te Punesoje Magaziniere.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 27/12/2020
Big Bite kerkon te punesoje magaziniere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune ( mbi 5 vite ne magazine ).    - Te jene te sjellshem me stafin.    - Te j...
 • Profesioni: Magaziniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

📣 Kerkohet Operator Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🗣️Kerkohet operator Junior ne gjuhen angleze:👉🏻Kriteret:🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim.〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe.👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunuese.🥇Deshire dhe ambicj...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Furre Buke Pasticeri LUARA Kerkon Te Punesoje Shitese Dhe Ekonomiste

Pazari i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 22/11/2020
Furre Buke Pasticeri LUARA kerkon te punesoje shitese dhe ekonomiste.🔹 Kriteret e punes per kandidatet    - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.&n...
 • Profesioni: Shitese,ekonomiste
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

1500 Euro/Muaj-Pune Ne Call Center Per Gjuhet GJERMANISHT, SPANJISHT,GREQISHT, ANGLISHT

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/12/2020
Kompania lider ne Forex 📉 kërkon operatore per gjuhët 🇪🇸 Spanjisht 🇩🇪Gjermanisht 🇬🇷Greqisht Anglisht ✅Page baze plus bonuset me te larta ne treg ✅ Ambjentet komode dhe motivuese 📝Trajnime periodike dhe mund...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Call Center Italisht/Anglisht

Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro Aplikimet deri me: 07/04/2021
Kerkojm operator/e ne gjuhen italiane dhe angleze ne call center FOREX. Pagat me konkuruese ne treg. ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

🔈 DEPO Shpall Vende Te Lira Pune.

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 26/10/2020
Depo shpall vende te lira pune ne pozicionet e punes :- Merchandiser (sistemues)- Punetor dyqani- Shitese- Furnitor- Menaxhere dyqani🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene korrekte dh...
 • Profesioni: Merchandiser (sistemues),punetor dyqani,shitese,furnitor,menaxhere dyqani
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Ofert Pune Si Elektriçist Dhe Ndihmes Ekeltriçist.

Rruga Fejzi Hizmo Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/01/2021
Kerkoj Elektricist Dhe Ndihmes Elektricist. Pages E kenaqshem +Siguracione. ...
 • Profesioni: Elektricist
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 03/12/2020
Tirane

Lavazh Selita Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Fresk,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Lavazh Selita kerkon te punesoje lavazhier dhe kamarier 🔹  Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet...
 • Profesioni: Lavazhier,kamarier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Te Punesoje Magaziniere.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Bite kerkon te punesoje magaziniere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune ( mbi 5 vite ne magazine ).    - Te jene te sjellshem me stafin.    - Te j...
 • Profesioni: Magaziniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Da ' So Bar Pizzeri Kerkon Te Punesoje Motorrist Turni I Pare.

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da ' So Bar Pizzeri kerkon te punesoje motorrist turni i pare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :  - Me motorrin e tij. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca n...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Big Bite Kërkon Të Punësojë Motorrist.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Big Bite kërkon të punësojë motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :-Te kene eksperience te meparshme pune.- Te njohin shume mire  rruget e Tiranes.- Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.⚫Ofrohen :  ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Bite kerkon te punesoje motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.- Te jene te sjellshem.- Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh.⚫Ofrohen : &nb...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

📣 Big Bite Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Turni.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣 Big Bite kerkon te  punesoje menaxher/e turni.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune ( mbi 5 vite ne fushen e gastronomise)   - Te jene korrekte .  ...
 • Profesioni: Menaxher/e turni
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Tirane

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,kerkon:👉Agjent shitje ne terren▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣•Te kene aftesi vetm...
 • Profesioni: Agjent shitje ne terren
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 30/11/2020
Tirane

Pizzeri Issus Kerkon Te Punesoje Picajol Me Kohe Te Plote.

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Issus kerkon te punesoje picajol me kohe te plote.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin .   - Te jene poziti...
 • Profesioni: Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Kerkohet Lavazhier Me Eksperienc Pune

Babrru, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet Lavazhier me Eksperienc PuneTe jete i moshes 18 vjec deri 40 vjec Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune Te jete i sjellshem me stafin dhe klintetPages me %Adresa:Babrru ...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 30/11/2020
Tirane

Dajen Fisherman Kerkon Te Punesoje Kuzhiniere Tradicionale Femer Dhe Sanitare

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Dajen Fisherman kerkon te punesoje kuzhiniere tradicionale femer dhe sanitare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Mosha mbi 40 vjece(per pozicionin e punes kuzhiniere)   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem ...
 • Profesioni: KUZHINIERE TRADICIONALE,SANITARE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/12/2020
Durres

🔈 Kompania Haki Sinani Shpk Shpall Vende Te Lira Pune.

Autostrada Tiranë - Durrës Km 26, Durres Pagesa: Me Marreveshje
Kompania Haki Sinani shpk shpall vende te lira pune ne pozicionet  :- Inxhinier mekanik- Inxhinier hidraulik🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene korrekte dhe pozitive.   - Te jene te pe...
 • Profesioni: Inxhinier mekanik,inxhinier hidraulik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Eat Me Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eat Me kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Motorrist- Punetor fast foodi.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :    - Motorristi do te kete motorrin e kompanise,te zoteroje patente.   - Te ken...
 • Profesioni: motorrist,punetor fast foodi
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

Pizzeri Tirona Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Medreseja,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Tirona kerkon te punesoje motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Motorrist - Kandidatet  kerkohen qe te kene deshire te punojne. - Te tregojne seriozitet&...
 • Profesioni: motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

Nest Bistro Coffee Kerkon Te Punesoje Kamariere Femer

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nest Bistro Coffee kerkon te punesoje kamariere femer🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshe...
 • Profesioni: kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

Da'so Bar Pizzeri Kerkon Staf

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Da'so bar pizzeri kerkon te punesoi:Banakier/eKamarier/ePicajolTe jene me eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientetTe jene pozitiv dhe me integritet ne puneTe jene te gateshem te punoin me turne Da's...
 • Profesioni: Kamarier Banakiere,picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

📣Geotrim Shpk Kerkon Agjente Marketing

Laprakë, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌"Geotrim" shpk, distributor i autorizuar i GARMIN dhe i shume brand-eve te tjera  nderkombetare. GARMIN eshte nje nga zhvilluesit me te medhenj boterore te pajisjeve software ne fushen e Navigimit Outdoor, Marines dhe Fitness.🗣️...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

📣Call Center Kerkon Operator/e Ne Gjuhet Italisht/Gjermanisht

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 450 Euro
🗣️Call Center kerkon te punesoj operator/e ne gjuhet :◽Italishte◽Gjermanishte📌Kriteret e kerkuara:🇩🇪 🇮🇹Te zoteroje ne nivel mbi mesataren gjuhen perkatese.〽️Eksperience te meparshme ne call center, preferohet minimalishte...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

Bar Pizzeri Basic Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Motorrist.

Fresk,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Bar Pizzeri Basic kerkon te punesoje kamarier dhe motorrist.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te...
 • Profesioni: Kamarier,motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

📢Dilo Dental Center Kerkon Te Punesoje Asistente Dentare/Infermiere🩺

Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania Pagesa: 30,000 Leke
🗣️"Dilo Dental Center" ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje asistente dentare/infermiere .👉🏻Cdo aplikuese duhet te zoteroje njohurite si me poshte :Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.- Te jete e komunikueshme...
 • Profesioni: Asistente dentare/ Infermiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Big Bite Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Dhe Magaziniere.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Big Bite kerkon te punesoje menaxher/e dhe magaziniere.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :Per pozicionin e punes : Menaxher/e turni- Me eksperience pune mbi 5 vjet ne fushen e gastronomise.Per pozicionin e punes : Magaziniere - Me eksper...
 • Profesioni: Menaxher/e,magaziniere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

MEMU Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
MEMU Bar kerkon te punesoje banakier/e.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te jene te gatshem  te punojne...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

📣 Backup Office Kerkon Operatore Per Gjuhen Italisht, Anglisht Dhe Spanjisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 53,000 Leke
Kompania Backup Office kerkon te punesoje : Operatore Anglisht, Italisht dhe Spanjisht. Avantazhet -Ambient pune komod. -Staf miqesor dhe motivues . -Kushte pune sipas standarteve Europiane. -Disponibilitet Full-time, orari 09:00-18:00 -Fu...
 • Profesioni: Operatore telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

📣 TIRANE, Ofroj Vend Pune Operator Telemarketingu- Ne Gjuhen ITALIANE.

Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣ZZGroup, kompania me 6 vjet përvojë në treg, kërkon 200 operatorë FULL-TIME ose PART-TIME, në Fushatën INBOUND  “SHËRBIM KLIENTI”, për gjuhët:1. Angleze;2. italiane;3. spanjolle;4. hollandeze;5. gjermane;6. turke;7. greke;...
 • Profesioni: Operator
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/12/2020
Tirane

Asistente Dentare

Pallatet Agimi (Kafe Roma) Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/12/2020
Klinika dentare eshte moderne, e pajisur me dy ambiente pune, njera prej te cilave jepet me qera. Klinika eshte e kompletuar me pajisjet me te fundit, si poltrone te rinj, te pajisura me kamera dhe ekran, ambient sterilizimi i pajisur me autoklave t...
 • Profesioni: Asistente Dentare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Kompania CIMI - Shofer Per Furnizime Dhe Shperndarje Porosish

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 10/11/2020
 Kompania CIMI, e krijuar nevitin 1996, lider ne fushen e tregtimit te aksesoreve industriale te brandeve me te   mira nderkombetare me filozofine e bazuar ne cilesine e shkelqyer te kujdesit ndaj klientit, kerkon te punes...
 • Profesioni: Shofer i Klasit B
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 03/12/2020
Tirane

📣 Backup Office Kerkon Operatore Per Gjuhen Italisht, Anglisht Dhe Spanjisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania Pagesa: 53,000 Leke Aplikimet deri me: 11/12/2020
Kompania Backup Office kerkon te punesoje : Operatore Anglisht, Italisht dhe Spanjisht. Avantazhet -Ambient pune komod. -Staf miqesor dhe motivues . -Kushte pune sipas standarteve Europiane. -Disponibilitet Full-time, orari 09:00-18:00 -Fu...
 • Profesioni: Operatore telefonik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Durres

🔈 Kompania Haki Sinani Shpk Shpall Vende Te Lira Pune.

Autostrada Tiranë - Durrës Km 26, Durres Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/12/2020
Kompania Haki Sinani shpk shpall vende te lira pune ne pozicionet  :- Inxhinier mekanik- Inxhinier hidraulik🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene korrekte dhe pozitive.   - Te jene te pe...
 • Profesioni: Inxhinier mekanik,inxhinier hidraulik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

OKAZION!!! Call Center Shpall Vende E Lira Pune Ne Pozicionin RETENTION, Anglisht

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
"Call center" kerkon te punesoje operator/e per pozicionin Retention ne gjuhen angleze.🇬🇧Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze komunikim.〽️Eksperienca perben avantazh.👉🏻Ofrohet:💰Perqindje e larte mbi loading.📝Kontrate ...
 • Profesioni: Operator/e Retention
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Po Te Kerkojme Ty !!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro Aplikimet deri me: 29/11/2020
Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa eksperience !! Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh ! Avantazhet 1.Ambient komo...
 • Profesioni: Operator/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Prive Lounge Bar Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Vasil Shanto Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 19/11/2020
Prive Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :- Kamarier/e- Banakier/e- Shitese per furre buke.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ...
 • Profesioni: Kamarier/e,banakier/e,shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

📣 Big Bite Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Turni.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 03/01/2021
📣 Big Bite kerkon te  punesoje menaxher/e turni.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune (mbi 5 vite ne fushen e gastronomise )   - Te jene te sjellshem me stafi...
 • Profesioni: Menaxher/e turni
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Metro Bar Caffe Kerkon Te Punesoje Kamarier/e.

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 04/12/2020
Metro Bar Caffe kerkon te punesoje kamarier/e. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te kene eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te j...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Union Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamerier/e Dhe Ndihmes Banakiere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 04/12/2020
Union Lounge Bar Kerkon te punesoje : Ndihmes banakiere (me ose pa eksperience )Kamariere (me eksperience te mire dhe te jete e paraqitshme)Kamarier (me eksperienc te mire dhe te jete i paraqitshem) Ofrohen kushte shum te mira pune. ...
 • Profesioni: Kamarier/e dhe Ndihmes Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Kerkohen 2 Shitese Ne Nje Parfumeri Tek QTU-ja.

Qtu Pagesa: 250 Euro Aplikimet deri me: 31/12/2021
Kerkohen 2 shitese ne nje parfumeri tek QTU-ja....
 • Profesioni: Shitëse
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • 03/12/2020
Tirane

Da'so Bar Pizzeri Kerkon Staf

Kinostudio, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 29/11/2020
Da'so bar pizzeri kerkon te punesoi:Banakier/eKamarier/ePicajolTe jene me eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientetTe jene pozitiv dhe me integritet ne puneTe jene te gateshem te punoin me turne Da's...
 • Profesioni: Kamarier Banakiere,picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Depo Kekon Te Zgjeroje Staf Online,Social Media

Casa Italia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 18/12/2020
🟠 Kerkohen djem dhe vajza te reja me pervoje ne shitje online dhe socialmedia.Kriteret e punes per kandidatet :- Te jene te perkushtuar ndaj punes.- Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes. - Te jene korrekte dhe pozitive.👉Te interesuarit m...
 • Profesioni: Online,Social Media
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Butik QelbaniX Shop Ofron 2 Pozicione Pune Si Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: 27,000 Leke Aplikimet deri me: 29/12/2020
Butik QelbaniX Shop ofron 2 pozicione pune si shitese.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te komunikueshme dhe pa angazhime.   -  Mosha 21-28 vjece.     - Eksperi...
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020
Tirane

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania Pagesa: 300 Euro Aplikimet deri me: 31/11/2020
DREAM Albania Real Estate / Agjensi ImobiliareBiznes i hapur me leje levizje gjate gjithe dites.Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj...
 • Profesioni: Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/12/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim