📅 pikture

🕵 Online 83 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Tirane

Oslo Bar Mine Peza

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•Oslo Lounge Bar's kerkon banakiereTë jetë me eksperiencë te mepareshme pune.Të jetë e sjellshme me stafin dhe klientet. Të jetë pozitive me stafin dhe klientet.Oslo ofron kushte shume te mira pune.P...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/08/2020
Tirane

Caffe Poli's Kërkon Staf - Komuna E Parisit

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Caffe Poli's-Caffe Poli's kërkon të punësojë: •Kamarier/e, •Banakier/e, •Sanitare.  -Kriteret:1.Të jenë me eksperiencë të mëparshme pune. 2.Të jenë të përkushtuar në punë. 3.Të j...
 • Profesioni: •Kamarier/e, •Banakier/e, •Sanitare.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT.👉Eksperienca ne kete fush...
 • Profesioni: Operator Italishte, Anglishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

Prive Lounge Bar Kerkon Kamariere Femer Dhe Shitese Per Furre Buke

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Prive Lounge BarPrive Lounge Bar kerkon kamariere femer dhe shitese për furre buke.•Kriteret:1.Të jetë me eksperiencë të mëpareshme pune.2.Të jetë e sjellshme me stafin dhe klientët.3.Të jetë pozitive.4.Të jetë&n...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/08/2020
Tirane

Pizzeri Picante Kerkon Picajol Ne Furre Druri

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Picante kerkon picajol ne furre druriTe kete eksperienc te mepareshme pune Te dije te punoi ne furre druri Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet Te jete pozitiv Te jete i perkushtuar ne puneTe jete i ...
 • Profesioni: Picajol ne furre druri
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT.👉Eksperienca ne kete fushe e...
 • Profesioni: Operator Italishte dhe Spanjishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

Bar Chloe 1 Kërkon Kamariere Femër Dhe Banakier

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
-Bar Chloe 1 kërkon:•kamariere femër,•banakier.-Kriteret:1.Të jenë me eksperiencë të mëpareshme punë.2.Të jenë pozitiv dhe me integritet ne punë.3.Të jenë të përkushtuar.4.Të jenë të gatshëm...
 • Profesioni: •kamariere femër, •banakier.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Vlore

Sun Rise Hotel Kerkon Kamarier/e Dhe Picajol

Orikum, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Sun Rise Hotel kerkon te punesoje:-Kamarier/e -Picajol Kriteret e kandidatit:- Jene etike ne pune.-Te afte te permbushin objektivat e percaktuara.Ofrojme:- Pagesa te kenaqshme, akomodimi i siguruar, kushte te mira pune.Adresa: Orikum, Vlore ...
 • Profesioni: Kamarier/e dhe Picajol
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

Bar Bistro Lounge Kerkon Kuzhiner

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Bistro Lounge •Bar Bistro Lounge kerkon kuzhiner •Kriteret:1.Me eksperiencë të mëpareshme pune. 2.Të ketë minimumi 2 vite eksperiencë. 3.Të jetë pozitiv dhe me integritet në punë. 4.Të ...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR!kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!!* Part Time ose Full Time.*Mjafton vetem te keni makinen tu...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

BIG BITE FAST FOOD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
BIG BITE KERKON TE PUNESOI :FAST FOOD jerKASIERESANITAREPJATALARESEKRITERET E KANDIDATEVE :TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME NE PUNETE JENE POZITIV DHE ME INTEGRitET NE PUNETE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTETTE JENE TE PERKUSHTUAR NE PUNEBIG ...
 • Profesioni: FAST FOODJER KASIERE SANITARE PJATALARESE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

Bliss Coffee Kerkon Te Punesoi Kamarier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
      •Bliss Coffee kërkon te punësoj kamarier/e.•Kriteret:1.Me eksperiencë të mëparshme pune. 2.Të jetë i/e sjellshme me stafin dhe klientët 3.Të jetë i/e gatëshme te punoj me tur...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/08/2020
Tirane

Piceri Kleri Kerkon Motorriste

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Piceri Kleri kerkon te punesoje :MotorristeOfrojeme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.Adresa : Ish Fusha e Aviacionit, Tirane ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Vlore

Kerkohet Te Punesohet Sanitare Ne Himare

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Restorante Hotel ne Himare kerkon te punesoje:-SaniatreKriteret e Kandidatit:Te jete e komunikueshme.Te jete e afte te permbushe objektiat e paracaktuara.Ofrojme :Akomodimi i siguruar( ushqim dhe fjetje)Adresa : Himare, Vlore ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/08/2020
Durres

FAST FOOD ON THE BEACH KERKON STAF

Golem, Albania Pagesa: Me Marreveshje
FAST FOOD ON THE BEACH KERKON TE PUNESOJ :KASIERE 4 FAST FOOD jerKRITERET E KANDIDATEVE :TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENETETTE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE T...
 • Profesioni: KASIERE FAST FOODJER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
...
 • Profesioni: Operator ,Italisht, Spanjisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

Eiden Kompleks Kerkon Staf 0692999111

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
-Banakier dhe BanakiereKriteret qe duhet te plotesoje kandidati:*Te kete me ose pa eksperience te meparshme pune.📍Adresa: Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/08/2020
Tirane

BAR LULISHTJA KERKON KAMARIER

Rruga Muhamet Deliu, Albania Pagesa: Me Marreveshje
BAR LULISHTJA KERKON TE PUNESOI:KAMARIERKRITERET E KANDIDATIT:TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNETE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTETTE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNETE JETE I PERKUSHTUAR NE PUNEBAR LULISHTJA OFRON KUSHTE SHUME TE MIR...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

Oslo Bar Mine Peza

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 04/09/2020
•Oslo Lounge Bar's kerkon banakiereTë jetë me eksperiencë te mepareshme pune.Të jetë e sjellshme me stafin dhe klientet. Të jetë pozitive me stafin dhe klientet.Oslo ofron kushte shume te mira pune.P...
 • Profesioni: Banakiere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/08/2020
Tirane

KOKA GAS Kerkon Magazinier

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 04/09/2020
•KOKA GAS kërkon magazinier .Të jetë me eksperinecë - 2 vite.Të jetë i sjellshëm.Të jetë aktiv. Mosha mbi 45 vjeç.Të ketë ambicie për te punuar .Adres: Unaza e Re, Astir....
 • Profesioni: Magazinier
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • 04/08/2020
Tirane

Kerkojme Babysitter, Kujdestare Per Te Moshuar, Sanitare

Rruga Fadil Rada, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke Aplikimet deri me: 10/08/2020
PANTHEON GROUP, Agjenci punesimi kerkon si me poshte: -babysitter per femije te moshes 1 muajsh deri 12 vjec -kujdestare per te moshuar, Femra & Meshkuj -sanitare Kandidatet duhen patjeter te kene eksperience pune mbi 5 vjet. Punesimet...
 • Profesioni: BABYSITTER KUJDESTARE PER TE MOSHUAR
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/08/2020
Tirane

Kerkojme Shitese Me Eksperiece Ne Butik

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: 25,000 Leke
Butiku "House of Brands" kerkon shitese me eksperiece.Orari 6,5 ore ne dite dhe do kete nje dite ne jave pushim.Paga 25000 leke.Te jete e komunikueshme;korrekte,e sjellshme.Per me shume mund te vini te bisedoni ne ambjentin e dyqanit....
 • Profesioni: Shitese
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/08/2020
Tirane

Kerkohet Te Punesohet Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 03/09/2020
Kerkohet te punesohet :👉 Kamarier👉Kiteret e kandidatit:-Te jete i afte te kryeje  punet e kamarierit dhe banakierit.-Te jete banore i zones se Ali Demit👉 Banakier/e👉Kiteret e kandidatit:-Te jete i afte te kryeje  punet ...
 • Profesioni: Kamarier dhe Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/08/2020
Vlore

Kerkohet Te Punesohet Sanitare Ne Himare

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 12/08/2020
Restorante Hotel ne Himare kerkon te punesoje:-SaniatreKriteret e Kandidatit:Te jete e komunikueshme.Te jete e afte te permbushe objektiat e paracaktuara.Ofrojme :Akomodimi i siguruar( ushqim dhe fjetje)Adresa : Himare, Vlore ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/08/2020
Tirane

Eiden Kompleks Kerkon Staf 0692999111

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 27/08/2020
-Banakier dhe BanakiereKriteret qe duhet te plotesoje kandidati:*Te kete me ose pa eksperience te meparshme pune.📍Adresa: Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • 04/08/2020
Tirane

Bliss Coffee Kerkon Te Punesoi Kamarier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/08/2020
      •Bliss Coffee kërkon te punësoj kamarier/e.•Kriteret:1.Me eksperiencë të mëparshme pune. 2.Të jetë i/e sjellshme me stafin dhe klientët 3.Të jetë i/e gatëshme te punoj me tur...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/08/2020
Tirane

Prive Lounge Bar Kerkon Kamariere Femer Dhe Shitese Per Furre Buke

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/08/2020
Prive Lounge BarPrive Lounge Bar kerkon kamariere femer dhe shitese për furre buke.•Kriteret:1.Të jetë me eksperiencë të mëpareshme pune.2.Të jetë e sjellshme me stafin dhe klientët.3.Të jetë pozitive.4.Të jetë&n...
 • Profesioni: Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/08/2020
Tirane

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirane Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 24/08/2020
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR!kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!!* Part Time ose Full Time.*Mjafton vetem te keni makinen tu...
 • Profesioni: Menaxher Shitjesh
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Vlore

Hotel Zverneci Kerkon Staff🤩

Zvërnec, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff🤩👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier👉Picajol👉Kamarier📌Ofrojme:✅Kushte te mira pune✅Pagesa te kenaqshme🤩📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel. ...
 • Profesioni: Recepsionist/e, kamarier, picier, ndihmes kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2020
Tirane

Union Contact Kerkon Supervizore Dhe Konsulente Ne Gjuhen Italiane

Qender, Rruga Kavajes Pagesa: Me Marreveshje
Union Contact eshte ne kerkim per supervizore dhe operatore per fushaten e Telecom Italia.Je me ose pa eksperience dhe po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres, ne jemi vendi i duhur per ty!Suksesi eshte i bazuar ne partneritetin e m...
 • Profesioni: OPERATORE/SUPERVISORE
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 01/08/2020
Tirane

Kerkohet Te Punesohet Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet :👉 Kamarier👉Kiteret e kandidatit:-Te jete i afte te kryeje  punet e kamarierit dhe banakierit.-Te jete banore i zones se Ali Demit👉 Banakier/e👉Kiteret e kandidatit:-Te jete i afte te kryeje  punet ...
 • Profesioni: Kamarier dhe Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/08/2020
Tirane

Eden Breeze Fish Restaurant Kerkon Ndihmese Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
     Eden Breeze Fish Restaurant•Kërkon ndihmëse kamariere femër. -Të ketë eksperiencë të mëparshme pune. -Të jetë e sjellshme me stafin dhe klientët.-Të jetë pozitive dhe e përkushtuar n...
 • Profesioni: Ndihmese Kamariere
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Elbasan

KERKOJME SHITES/E NE DYQAN PJESE KEMBIMI ELBASAN

Elbasan, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Elbasan.-Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mireKriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja :1.Duhet te kete perfunduar arsimin e mes...
 • Profesioni: Shites/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 01/08/2020
Lezhe

KERKOJME SHITES/E NE DYQAN PJESE KEMBIMI / LEZHE

Lezhe Pagesa: Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Lezhe-Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mireKriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja :1.Duhet te kete perfunduar arsimin e mesem ...
 • Profesioni: Shites/e
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • 01/08/2020
Tirane

KOKA GAS Kerkon Magazinier

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
•KOKA GAS kërkon magazinier .Të jetë me eksperinecë - 2 vite.Të jetë i sjellshëm.Të jetë aktiv. Mosha mbi 45 vjeç.Të ketë ambicie për te punuar .Adres: Unaza e Re, Astir....
 • Profesioni: Magazinier
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • 04/08/2020
Tirane

Kerkohet Te Punesohet Motorriste

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 30/08/2020
 Kerkohet te punesohet:MotorristKriteret:-Te njohe mire Tiranen -Mosha 20-45 vjec- Motorri i siguruar nga kompania....
 • Profesioni: Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/08/2020
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT.👉Eksperienca ne kete fushe e...
 • Profesioni: Operator Italishte dhe Spanjishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

Specialist Per Manaxhimin E Kontratave, Departamenti I Burimeve Materiale

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 09/08/2020
Pozicioni : Specialist per Manaxhimin e Kontratave, Departamenti i Burimeve MaterialeDepartamenti : Departamenti i Burimeve MaterialeDivizioni: OperacionalObjektivat ParësoreMenaxheri I Kontratave është përgjegjës për mirëmbajtjen, manaxhimin...
 • Profesioni: Specialist per Manaxhimin e Kontratave
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

Pizzeri Picante Kerkon Picajol Ne Furre Druri

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/08/2020
Pizzeri Picante kerkon picajol ne furre druriTe kete eksperienc te mepareshme pune Te dije te punoi ne furre druri Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet Te jete pozitiv Te jete i perkushtuar ne puneTe jete i ...
 • Profesioni: Picajol ne furre druri
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 31/08/2020
...
 • Profesioni: Operator ,Italisht, Spanjisht
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

📣 Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Staf 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf:👉KryekamarierTe jete i gatshem te punoj me turne 👉Kamarier Te jete i gateshem te punoi me turne 👉Motorrist Te jete i gateshem nga ora 12:30 deri ne 23:00👉Hostes djal ose vajze puna 4 ore 19:...
 • Profesioni: Kryekamarier, Kamarier,Hostes Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

Caffe Poli's Kërkon Staf - Komuna E Parisit

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 27/08/2020
Caffe Poli's-Caffe Poli's kërkon të punësojë: •Kamarier/e, •Banakier/e, •Sanitare.  -Kriteret:1.Të jenë me eksperiencë të mëparshme pune. 2.Të jenë të përkushtuar në punë. 3.Të j...
 • Profesioni: •Kamarier/e, •Banakier/e, •Sanitare.
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

JE GATI TE FILLOSH PUNE NE NJE VEND MOTIVUES ?

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
KOMPANIA GJERMANE ME STANDARTE EUROPIANE JU OFRON :NJE MUNDESI PUNESIMI PER TE MOS U HUMBUR MJAFTON TE KESH PATENTE OSE MAKINE PAGE BAZE + %NESE KE AMBICIE PER ME SHUME TE ARDHURA DHE RRITJE PROFESIONALE JE I MIREPRITUR !ADRESA : 3 DESHMORET PERBA...
 • Profesioni: SHOFER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

Pizzeri Sev7en Kerkon Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizzeri Sev7en kerkon: Picajol, turni i 3-te.Punonjese banaku, te jete e gatshme te punoj me turne. Kriteret e kandidatit:-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet .-Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune .-Te jene te perkushtuar ne pune .Ad...
 • Profesioni: Picajol dhe Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

JE GATI TE FILLOSH PUNE NE NJE VEND MOTIVUES ?

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 20/08/2020
KOMPANIA GJERMANE ME STANDARTE EUROPIANE JU OFRON :NJE MUNDESI PUNESIMI PER TE MOS U HUMBUR MJAFTON TE KESH PATENTE OSE MAKINE PAGE BAZE + %NESE KE AMBICIE PER ME SHUME TE ARDHURA DHE RRITJE PROFESIONALE JE I MIREPRITUR !ADRESA : 3 DESHMORET PERBA...
 • Profesioni: SHOFER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro Aplikimet deri me: 28/08/2020
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare  (Forex)📣👉Gjuhet  e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT.👉Eksperienca ne kete fush...
 • Profesioni: Operator Italishte, Anglishte
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

Kerkohet Inxhiniere/Inxhinier Hidroteknik

Rruga e Kavajës, Tirana, Albanien Pagesa: 800 Euro Aplikimet deri me: 03/09/2020
Kerkohet Inxhinier/Inxhinier Hidroteknik. Pozicioni fillestar dizenjues për sistemet Hidro, Ngrohje, Ftohje dhe Ventilim kryesisht për ambiente banimi. Njohurite bazë të AutoCad të domosdoshme. Gjuha gjermane konsiderohet avantazh. Eksp...
 • Profesioni: Inxhinier Hidroteknik
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

Vila ADA Kerkon Banakier/e

Rruga Sulejman Pitarka, Tirana, Albania Pagesa: 26,000 Leke
📣Vila ADA kerkon te punesoje :✅Banakier/e👉Ofrojme pagese : 26000 leke te reja.📍Adresa: Rruga Sulejman Pitarka, Tirana ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

Pizzeri Sev7en Kerkon Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 01/09/2020
Pizzeri Sev7en kerkon: Picajol, turni i 3-te.Punonjese banaku, te jete e gatshme te punoj me turne. Kriteret e kandidatit:-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet .-Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune .-Te jene te perkushtuar ne pune .Ad...
 • Profesioni: Picajol dhe Banakier/e
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

BAR LULISHTJA KERKON KAMARIER

Rruga Muhamet Deliu, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 11/08/2020
BAR LULISHTJA KERKON TE PUNESOI:KAMARIERKRITERET E KANDIDATIT:TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNETE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTETTE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNETE JETE I PERKUSHTUAR NE PUNEBAR LULISHTJA OFRON KUSHTE SHUME TE MIR...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020
Tirane

📣 Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Staf 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf:👉KryekamarierTe jete i gatshem te punoj me turne 👉Kamarier Te jete i gateshem te punoi me turne 👉Motorrist Te jete i gateshem nga ora 12:30 deri ne 23:00👉Hostes djal ose vajze puna 4 ore 19:...
 • Profesioni: Kryekamarier, Kamarier,Hostes Motorrist
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/08/2020
Tirane

Barber Shop Kerkohet Berber

Kombinat, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke Aplikimet deri me: 09/03/2021
Kerkohet Berber me eksperience pune. Duhet te jet I sjellshem me klientet Mosha nga 18 -35 vjeç. Pagesa me marreveshje ose 50/50 Adresa:Kombinat,stacioni pare I atobuzit..perballe bankes bkt Tel: ...
 • Profesioni: Berber
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • 02/08/2020
Tirane

Bar Bistro Lounge Kerkon Kuzhiner

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/08/2020
Bar Bistro Lounge •Bar Bistro Lounge kerkon kuzhiner •Kriteret:1.Me eksperiencë të mëpareshme pune. 2.Të ketë minimumi 2 vite eksperiencë. 3.Të jetë pozitiv dhe me integritet në punë. 4.Të ...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/08/2020

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim