340x230    340x230

🏡 perkthyes nga shtepia

🕵 Online 19 lexues | ⏳ 12 njoftime ne pritje 

Mia SPA Kerkon Te Punesoje Fizioterapiste / Masazhatore

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Fizioterapiste / Masazhatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga e Durrësit, Tiranë, Albania
⏩ Mia SPA kerkon te punesoje:👩‍💼 Fizioterapiste / Masazhatore✅ Ofrojme: 💰 Rroga 45 000 leke baze ose 25 000 baze + 10% te sherbimit⏳ Nje dite ne jave pushim📌Mundesi dhe vajzave pa eksperience duke i suportuar nga stafi yne profe... Kontakt

Pizza Tirona Kerkon Te Punesoje Pastier,Kuzhinier,ndihmes Kuzhinier Dhe Motorrist

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Pastier/Kuzhinier/ndihmes kuzhinier/motorrist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Selvia
Pizza Tirona kerkon te punesoje:▶ -Pastier▶ -Kuzhinier▶ -Ndihmes Kuzhinier▶ -Motorrist✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet d... Kontakt

📣 Mundesi Punesimi Per Operator Sherbim Klienti Dhe Asistent Teknik Ne Gjuhen Italiane.

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Operator sherbim klienti, Asistent teknik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
👥 ALO PRONTO S.R.L eshte duke rektrutuar :👉🏻Operator/e Sherbim Klienti dhe Asistent/e teknik per menaxhim te teknikeve Idraulico, Elettricista, Fabbro etj ne Itali.👉🏻 Kriteret:〽️. Njohuri te mira te gjuhes Italiane (niveli i gju... Kontakt

SMART10CALL LUCE E GAS Kerkon Te Punesoje Operator/e Dhe Supervizor/e

Pagesa: 600 Euro
 • Profesioni: Operator/e, Supervizor/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Unaza e Re, Astiri/Tiranë,Shqipëria
🗣Mundësi punësimi e menjëhershme !!!📌SMART10CALL LUCE E GAS kerkon te punesoje:🔷 Supervizor/e me grup 5-6 veta te pakten 3 muaj eksperience ne kete fushate per turnet AM/PM🔷 Pagesa 600 euro plus bonus per cdo kontrate🔹Operator/e... Kontakt

TeamUp Call Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Fushaten Luce-Gas, Italisht

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
📌 TeamUp Call kerkon te punesoje Operatore ne fushaten Luce-Gas, Italisht 👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes italiane🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te ... Kontakt

Call Center Agent (m/w/d) Gjermanisht

Pagesa: 900 Euro
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
📌 Du suchst einen neuen Job?Dann ist Avedo Tirana dein neuer Arbeitgeber! Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Call Center Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit. 📌 Wir sind Spezialisten im Dialogmarketing und betreuen mit unse... Kontakt

Zmart Company Eshte Ne Kerkim Te Agjenteve Telefonik Ne Gjuhen Spanjolle Dhe Greke

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga Sulejman Delvina, Tiranë, Albania
Zmart Company, nje kompani suksesi  dhe me experience te gjate ne treg, eshte ne kerkim te Agjenteve ne gjuhen spanjolle dhe Greke-Me experience dhe jo domosdoshmerisht.✅ Kandidatet duhet te kene: 🔸 Njohuri te mira te gjuhes Spanjolle ose Gre... Kontakt

Rekrutime.al Kerkon Operator Spanjisht, Italisht, Vetem Per Zyrat Me Te Mira Ne Tirane

Pagesa: 600 Euro
 • Profesioni: Operator
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Komuna e Parisit
Kerkohet te punesohen:dhenbsp;👉Operatore Italisht- Me Eksperiencedhenbsp;👉Operatore Spanjisht- Me ose pa eksperiencedhenbsp;✅Cfare kerkojme:dhenbsp;- Nivel i gjuhes B2-C1- Disponibiliteti full-timedhenbsp;- Nuk ofrojme pune nga shtepiadhenbs... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen Operator Italisht Dhe Spanjisht

Pagesa: 70,000 Leke
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Durrës, Albania
📌 Kerkohen te punesohen Operator Italisht dhe Spanjishtdhenbsp;🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.⏳ Orari nga 10:00 deri... Kontakt

Kerkohen Operatore Per Gjuhen Gjermane, Italiane Dhe Greke 🇩🇪 🇮🇹 🇬🇷 1,000 Euro Pa

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Kompleksi Kontakt
Bellister Call,dhenbsp;Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commercialedhenbsp;kerkon operatore per gjuhen Gjermane, Italiane dhe Grekedhenbsp;⏩dhenbsp;Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:🥇dhenbsp;Njohuri ... Kontakt

Ofrohet Vend Pune Ne Fresh Line

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 04/10/2022
Tirana, Albania
👉Preferohet mosha mbi 21 vjece📲Kandidatet e interesuara te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.📍Ju mirepresim! ... Kontakt

BUJTINA JONE Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes picier/Kamarier/Banakier/Kuzhinier/Ndihmes Kuzhinier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Liqeni Thatë, Tirana, Albania
🍽BUJTINA JONE kerkon te punesoje🍕-Ndihmes Picier👨‍🍳-Kuzhinier👨‍🍳-Ndihmes kuzhinier➡-Banakier➡-Kamarier bari➡-Kamarier restoranti✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jen... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen Agjente Telefonike Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Astiri,Tirane
🗣📣 Kerkohen agjente telefonike me/pa eksperience per gjuhen italiane✔ Je ambicioz dhe po kerkon nje page me te mire ...✔👉 Kjo eshte mundesia jote.Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe te fitojne✔ Kualifik... Kontakt

Kerkohet Te Punesohen Agjente Me/pa Eksperince Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Durrës, Albania
⏩ Deshironi te ardhura mujore te larta? Kjo eshte mundesia juaj.📢 Kerkohen Agjente telefonik ne gjuhen italiane ✅ Kerkohet:🧰 Eksperience e meparshme pune perben avantazh⏲ Disponibilitet per te punuar✅ Ofrohet:💰 Page baze  + bo... Kontakt

Atelier TNcouture Kerkon Te Punesoje Rrobaqepese Specialiste Me Eksperience Pune

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Rrobaqepese specialiste
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/10/2022
Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania
✂✨Atelier TNcouture kerkon te punesoje:-Rrobaqepese specialiste⏩Kriteret e punes:- Te kene eksperience 3 vjecare ne kete fushe- Te jene korrekte dhe etike gjate punes - Te kene aftesi te mira bashkepunimi dhe komunikimi✅Ofrohet:💸Pagese e... Kontakt

Parukeri Estetike Fantastike Kerkon Te Zgjeroje Stafin Me Nje Punonjese Estetiste

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Estetiste
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania

Tradita E Jugut Kerkon Te Punesoje Motorrist

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Motorrist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania
Tradita e Jugut kerkon te punesoje motorrist✅Kriteret e punes:dhenbsp;🏍️Kandidatet duhet te kene motorrin e tyredhenbsp;⏱️Orari i punes 10: 30- 19:30dhenbsp;👉Nuk ka kriter moshedhenbsp;✅Ofrohet:💸Pagesa 500 mije leke📍Kushte shum... Kontakt

Call Center Ofron Vende Pune Per Turizem Dentar Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Ali Demi, Tirana, Albania

Nom Nom Food'n More Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhiniere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: ndihmes kuzhiniere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
Non Non Food'n More kerkon te punesoje:dhenbsp;-Ndihmes kuzhiniere✅Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;-Or... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen Agjente Telefonike Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
🗣📣 Kerkohen agjente telefonike me/pa eksperince per gjuhen italiane💸💶1000 Euro✔ Je ambicioz dhe po kerkon nje page me te mire ...✔ Kerkohet per kanditatet:👉 Njohja e gjuhes👉 Eksperienca perben avantazh⏰ -Disponibiliteti per t... Kontakt

Pizzeria Saporita Hap Pozicione Te Reja Pune

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes picjer -Kamarier/e -Banakier/e -Kasier/e -Sallatiere -Lavapjate
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania

Prosper Sale Ofron Vende Te Lira Pune Per Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Tiranë, Albania
👥 PROSPER SALE OFRON VENDE TE LIRA PUNE PER GJUHEN GJERMANE DHE SPANJOLLE ⏩ Kompania kerkon te zgjeroje stafin duke krijuar disa vende vakante ne operatori.🔶 Nese jeni individ me energji positive dhe po kerkoni te rriteni profesionalisht,... Kontakt

Libraria Bar Ofron Mundesi Punesimi Si: Kuzhinier/e, Kamarier/e, Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kuzhinier/e, kamarier/e, banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
🍹Libraria Bar ofron mundesi punesimi si:-Kuzhinier/e-Kamarier/e-Banakier/e✅Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuese -Preferohen kandidate vetem me eksperience te meparshme pune✅Ofrohen: 💸Pagesa te ... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen 1 Cift Ose 2 Persona Per Shitje Ne Market

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shites/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Palasë, Albania
✨Kerkohen 1 cift ose 2 persona per shitje ne market👉 Marketi ndodhet ne Green Coast Palas✅Ofrohen : 🏠 Ushqimi dhe Akomodimi✔️ Kushte temira pune.💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Palase📲Per me shume informacione mund te na kont... Kontakt

📣Jemi Ne Kerkim Te Agjenteve Dhe Retention Per Gjuhen Italiane

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: Agjente dhe Retention
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/10/2022
Stadiumi Air Albania
📌Jemi ne kerkim te Agjenteve dhe Retention per gjuhen Italiane :〽️Me eksperience mbi 2 vite💸Paga baze 1000 Euro (Retention)💸Paga deri ne 1000 Euro ne baze te eksperinces (Agjente)💰Bonuse me % nga me te lartat ne treg💰Bonuse nga 10... Kontakt

Call Center Ofron Vende Te Lira Pune Per Agjent Telefonik Dhe Team Leader

Pagesa: 1,500 Euro
 • Profesioni: Agjent Telefonik, Team Leader
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/10/2022
Qender, Tirane

📞 Call Center Kerkon Operatore Ne Gjuhen Italiane,Spanjolle,Angleze Dhe Frenge📞

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga Ali Demi, Tirana, Albania
📍 Operatore telefonike ne gjuhen Italiane,spanjolle,angleze dhe frenge📣-Deshire dhe ambicie per rritje profesionale!💰-Page baze 500-1000euro + bonuse mujore.📲📞Kontakt ne numrin tone te telefonit per me shume info. ... Kontakt

PUNE NGA SHTEPIA

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Operator/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/10/2022
Kavaja Street 21, Tirana, Albania
➡ Ofrojme  vende pune per operatore nga shtepia:📞 Fushata Telecom Italia ♦Kriteret:🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore⏳Mundesi rritje ne detyre👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup▶Eksperience e mep... Kontakt

Le Bon Tirana Kerkon Te Zgjeroj Stafin

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 -Lavapjate -Furnitor -Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022

BUJTINA JONE Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes picier/Kamarier/Banakier/Kuzhinier/Ndihmes Kuzhinier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Liqeni Thatë, Tirana, Albania
🍽BUJTINA JONE kerkon te punesoje🍕-Ndihmes Picier👨‍🍳-Kuzhinier👨‍🍳-Ndihmes kuzhinier➡-Banakier➡-Kamarier bari➡-Kamarier restoranti✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jen... Kontakt

🛎Big Market Kerkon Te Punesoje Djem

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: punetore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Ish Stacioni i Trenit Tirane pas maternitetit
♦Big Market kerkon te punesoje:-djemdhenbsp;⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimidhenbsp;-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune⏩Ofrohet:dhenbsp;-Paga e kenaqshme-Kushte te mira pune📍Adr... Kontakt

Le Bon Tirana Kerkon Te Zgjeroj Stafin

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 -Lavapjate -Furnitor -Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022

Melug Bistro Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Ndihmes/e Kuzhine

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier , Ndihmes/e kuzhine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Mihal Duri, Tirana, Albania
Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje-Kamarier-Ndihmes/e kuzhinedhenbsp;✔️Kriteret e punes:dhenbsp;-Te jene etik gjate orarit te punesdhenbsp;- Te kene aftesi te mira komunikuesedhenbsp;- Kandidate me ose pa eksperience te meparshme punedhen... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen Agjente Telefonike Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
🗣📣 Kerkohen agjente telefonike me/pa eksperince per gjuhen italiane💸💶1000 Euro✔ Je ambicioz dhe po kerkon nje page me te mire ...✔ Kerkohet per kanditatet:👉 Njohja e gjuhes👉 Eksperienca perben avantazh⏰ -Disponibiliteti per t... Kontakt

Call Center Ofron Vende Pune Per Turizem Dentar Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Ali Demi, Tirana, Albania

Kerkohen Te Punesohen Agjente Telefonike Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Astiri,Tirane
🗣📣 Kerkohen agjente telefonike me/pa eksperience per gjuhen italiane✔ Je ambicioz dhe po kerkon nje page me te mire ...✔👉 Kjo eshte mundesia jote.Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe te fitojne✔ Kualifik... Kontakt

Restorant Peshku Fishop Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier,Ekonomist,punonjese pastrimi,shites peshku,pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Restorant Peshku Fishop kerkon punonjes me eksperience pune ne pozicionet:-Kamarier-Ekonomist-Punonjese pastrimi-Shites peshku-Pjatalarese✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me ... Kontakt

Apostrophe Textile Kerkon Te Punesoje Punetore

Pagesa: 2,000 Leke
 • Profesioni: punetore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Apostrophe textile kerkon te punesoje PunetoreKriteret e punes:🔴 Mosha 18- 35 vjec🔴Te disponoje Patente🔴I disponueshem per pune me kohe te ploteOraridhenbsp;:07:00 - 15:00📍Adresa: Rruga 5 Majdhenbsp;mbrapa qendres Concord... Kontakt

Shpallim Vende Vakante Pune Vetem Për Vajza, Në Pozicionin Operatore Telefonike Në Gjuhën Italiane

Pagesa: 80,000 Leke
 • Profesioni: Operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Kavaja Street, Tirana, Albania
Po kerkoni nje pune te sigurt dhe afatgjate?👉 Shpallim vende vakante pune vetem per vajza, ne pozicionin operatore telefonike ne gjuhen italiane!⏯ Kerkohet staf ne pozicionin e punes operator/e telefonike⏯ Pershkrimi i pozicionit(Komunikimi m... Kontakt

Sky Apartament Kerkon Te Punesoje Sanitare

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Sanitare
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 04/10/2022
Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
🌁 Sky Apartamet kerkon te punesoje:dhenbsp;🙋‍♀️dhenbsp;Sanitare⏩Kriteret e punes:😊 Te jene te sjellshme, te shkatheta dhe me etike profesionale📌dhenbsp;Mosha 25 deri 40 vjece⏩ Ofrohet:💰💸dhenbsp;Paga 40 000 lekedhenbsp; me... Kontakt

Premium Furniture Kerkon Te Punesoje Ndihmes Mobilier Dhe Zmerilues

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Ndihmes mobilier dhe Zmerilues
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Vaqarr, Albania
Premium Furniture kerkon te punesoje-Ndihmes mobilier -Zmeriluesdhenbsp;✅dhenbsp;Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸dhenbsp;te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸te jene korrekte dhe disponibel🔸te kene etike ... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Banakiere

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/10/2022
Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania
Kerkohet  te punesohet:▶Banakiere (femer)✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe e komunikueshme 💵 Paga e kenaqshme📍Adresa:Rruga R... Kontakt

Wake Up Coffe Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/10/2022
Kavaja Street 21, Tirana, Albania
Wake Up Coffe Bar kerkon te punesoje▶-Kamarier/e✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;📍... Kontakt

Dua Caffe Po Kerkon Te Punesoje Banakiere

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
9 Katshet, Tirane
📢dhenbsp;Dua Caffe po kerkon te punesoje:👩‍💼 Banakiere⏩dhenbsp;Kriteret e punes:📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;😊 Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet💥 Te jete e shkathet dhe me etike p... Kontakt

Bar Paradiso Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
Kerkohet te punesohet:👉Banakiere/e✅Kriteret e punes:- Puna me turne- Kandidatet te jene te sjellshem dhe me etike pune▶️Ofrohet:- Pagese e kenaqshme- Kushte te mira pune-Ambient mikprites📞📲[b]Te interesuarit te kontaktojne ne numrin t... Kontakt

♾Bar INFINIT Kerkon Te Punesoje Kamarier/e,Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Bulevardi Migjeni, Astir
♾Bar INFINIT kerkon te punesoje🧖‍♀️ -Kamarier/e dhe Banakier/e (preferohet ti beje te dyja pozicionet )✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e s... Kontakt

Shega Brunch Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Banakier

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Banakier, Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Sheshi Uillson, Tirana, Albania
Shega Brunch Bar kerkon te punesoje⏯ -Kamarier(Turni i mbasdites)⏯ -Banakier(Turni i mbasdites)✅Kriteret e punes:🔸Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔸Te jene te shkathet dhe te komunikuesh... Kontakt

☕Cafe Poli's Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Astir
✨Cafe Poli's kerkon te punesoje:☕Banakier/e✅Kriteret e punes:🔺Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔺Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;📍Adresa:dhenbsp;Astir, Vila Ldhenbsp;📲📞Per me shume informacione mund... Kontakt

Bar Caffee Dark Kerkon Te Punesoje Kamariere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamariere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Paskuqan, Albania
-Bar Caffee Dark kerkon te punesoje Kamariere👉Kriteret e punes:- Kane prioritet kandidatet me eksperience te meparshme pune- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet- Te jene etik dhe te shfaqein integritet▶️Ofrojme:- Ambient komod dhe kus... Kontakt

Fast Food Aurora Kerkon Staf Per : Kamarier/e,Punonjes/e Fast Food-i ,Pastruese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e,Punonjes/e fast food-i ,Pastruese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/10/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
💥Fast Food Aurora ofron mundesi punesimi si :-Kamarier/e-Punonjese fast food-i-Pastruese✅dhenbsp;Kriteret e punes:dhenbsp; dhenbsp;🔹Te kene eksperience te meparshme pune.dhenbsp; dhenbsp;🔹Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.dhenbs... Kontakt

Market Shkodra Kerkon Te Punesoje Sistemuese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Sistemuese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/10/2022
Don Bosco, Tirana, Albania
Market Shkodra kerkon te punesoje:🔷 -Sistemuese ne market⏩ Kriteret:👉 -Kandidatet mund te jene me ose pa eksperience.👉 -Te jete etike dhe korrekte.⏰ -Disponibilitet per te punuar me turne⏩ Ofrohet💶 -Paga e kenaqshme.👉 -Kushte te... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Kamarier Me Ekperince Pune

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/10/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania

ROMA DO Kerkon Te Punesoje Kamarier/Banakier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga Zef Jubani, Tirana, Albania
💠ROMA DO bar kafe kerkon te punesoje:-Kamarier/Banakier( ti beje te dyja pozicionet)◼Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi-Disponibilitet per te punuar me turne te alternuar-Kandidate m... Kontakt

Zgara 5 Maji Kerkon Te Punesoje Fast-Foodier,Kamarier Dhe Zgarist

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier,Fast-Foodier, Zgarist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Zgara 5 Maji kerkon te punesoje:👉-Fast-Foodier me eskperince (250 leke ora)👉-Kamarier👉-Zgarist👉Kerkohet:-Perkushtim gjate orarit te punes-Te mos kene angazhime te tjera- Eksperinca perben avantazh👉Ofrohet:-Orari punes full time 8 ore-... Kontakt

The Class Lounge Bar Kerkon Te Punesoje

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Astir
The Class Lounge Bar kerkon te punesoje Kamarier/e dhe Banakier/e✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive👉🏻... Kontakt

Mundesi Punesimi Per Ndihmes Teknik

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes Teknik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
21 Dhjetori, Tirana, Albania
🔺Mundesi Punesimi ◼KERKOHET NDIHMES TEKNIK ⏩Pershkrimi i Punes: ↪ Performon instalimin e sistemeve te sigurise dhe informon klientin mbi krijimin e fjalekalimit dhe perdorimin e sistemit;↪ Monton panele kontrolli,sensore te dyerve dhe ... Kontakt

Bulmet Permeti Kerkon Te Punesoje Shitese

Pagesa: 30,000 Leke
 • Profesioni: shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
✔Ofrohet vend pune per shitese BulmetiKriteret:♦-E sjellshme dhe e komunikushme me stafin dhe klientet♦-Te jete e shkathet♦-Te jene pa angazhime dhe fleksibel me oraret♦-Eksperienca nuk eshte kriter, mjafton deshira per te mesuar.🔷📎O... Kontakt

Big Pjata Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e,Sanitare,Fast Foodier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Astiri
Big pjata kerkon te Punesoje-Kamarier/e-Sanitare-Fast Foodier▶️Ofrohet:- Pagese e kenaqshme ne baze te ekperiences- Kushte te mira pune-Ambient mikprites-Dita e hene pushim📍Adresa:Astir ... Kontakt

🔷 Monk Lounge Kerkon Te Punesoje Kuzhunier Dhe Banakier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kuzhunier dhe Banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/10/2022
Sheshi Italia Stadiumi Air Albania
🔷 Monk Lounge kerkon te punesoje-Kuzhinier-Banakier▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuese-Kandidate me eksperience te meparshme pune▶Ofrohet:-Paga e kenaqshme-Kushte te mira pune📍Adresa: Sheshi ... Kontakt

Kerkohet Te Punesohen Agjente Ne Gjuhen Italiane,Angleze Dhe Spanjolle

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
Kerkohet te punesohen Agjente ne gjuhen:👉-Italisht me eksperince orari 10:00-19:00👉-Anglisht me eksperience orari 10:00-19:00👉-Spanjisht eksperienca perben avantazh orari 12:00-20:00✔👉🏻Kërkesat:👉1)-Të zotërojë shumë mir... Kontakt

Bar Juna Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania

Xtribe Kerkon Operatore Oubound Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 480 Euro
 • Profesioni: Operatore Oubound
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Lagjia nr 4, Rruga Sabri Tuci, Stacioni i trenit - Durres, Albania
👩‍💼 Vende te lira pune per operatore Outbound ne gjuhen Italiane!👨‍💼➡Eksperienca nuk ka rendesi, ambicia dhe vullneti per te punuar po!👉Nuk jeni te kenaqur nga eksperiencat e mepareshme dhe kerkoni dicka te re ?🔺Atehere jeni ... Kontakt

Furre Buke Thaci Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Furrxhi/Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Xhamlliku, Tirana, Albania
🗣 Furre Buke Thaci kerkon te punesoje:🔷Furrxhi🔷Shitese⏭Kriteret e kandidateve:⚜ Te jene te komunikueshme me stafin dhe klientet📍 Etike dhe korrektesi ne pune⏭Furre Buke Thaci ofron :💡 Kushte te mira pune💸 Pagese te kenaqeshme... Kontakt

Noel Fish Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier, Pastrues/e Peshku Dhe Lavapjatese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier, Pastrues/e peshku dhe Lavapjatese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
21 Dhjetori, Tirana, Albania
Noeldhenbsp;Fish kerkon te punesoje-Ndihmes kuzhinier-Pastrues/e peshkudhenbsp;-Lavapjatesedhenbsp;⏩Kerkohet:-Te jene etike gjate punes-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;-Kane perparesi kandidatet me eksperience te mepars... Kontakt

Kreperi Milano Kerkon Te Punesoje Krepier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Krepier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga Sami Frasheri, Tirane
Kreperi Milano kerkon te punesoje Krepier✅Kriteret e punes:🧰 Kanditatet me ose pa  eksperience te meparshme pune 👉 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet📍Adresa: Rruga Sami Frasheri, perballe Opes Ne Bllok 📲📞Per me shume inf... Kontakt

Amo Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere ,Kuzhiniere Dhe Sanitare

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Kamariere/Kuzhiniere/sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
👉 Kerkohet te punesohet:👨‍🍳 Kuzhinieredhenbsp;🧖‍♀️ Kamarieredhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;Sanitaredhenbsp;⏰ 8 ore pagesa 50 000 lekeKriteret e punes:- Te kete eksperience te meparshme pune- Te jete e sjellshme dhe me etike... Kontakt

Maison Des Chefs Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Ndihmes Kamarier/e, Ndihmes Kuzhunier, Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmes Kamarier/e, Ndihmes Kuzhunier, Pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Sazani, Vlore Albania
Maison des Chefs kerkon te punesoje Kamarier/e, Ndihmes Kamarier/e, Ndihmes Kuzhunier, Pjatalarese ▶️Kriteret e punes: - Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;- Te jene te sjellshem dhe me etike punedhenbsp;- Te jene ... Kontakt

Melug Bistro Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Ndihmes/e Kuzhine

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier , Ndihmes/e kuzhine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Mihal Duri, Tirana, Albania
Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje-Kamarier-Ndihmes/e kuzhinedhenbsp;✔️Kriteret e punes:dhenbsp;-Te jene etik gjate orarit te punesdhenbsp;- Te kene aftesi te mira komunikuesedhenbsp;- Kandidate me ose pa eksperience te meparshme punedhen... Kontakt

Shanti Kids Kerkon Te Punesoje Edukatore Dhe Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Edukatore, Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Kerkohet te punesohet: 👉Edukatore 👉Banakiere/e ✅Kriteret e punes: - Puna me turne - Kandidatet te jene te sjellshem dhe me etike pune ▶️Ofrohet: - Pagese e kenaqshme - Kushte te mira pune 📞📲Te interesuarit te kontaktojne n... Kontakt

Markata E Peshkut Laguna E Patokut Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Punetore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Astir,Tirana
Markata e Peshkut "Laguna e Patokut" kerkon te punesoje:-Punetore👉Kriteret e punes:- Eksperience e meparshme pune perben avantazh- Te jete e sjellshme dhe me etike pune- Te jete e shkathet dhe e komunikueshme✅Ofrohet:- Pagese e kenaqshme- Ambie... Kontakt

Hotel Vila 135 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Kuzhinier/e,ndihmes Kuzhinier/e Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e Kuzhinier/e Ndihmes Kuzhinier/e dhe Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Hotel Vila 135 kerkon te punesoje-Kamarier/e-Kuzhinier/e-Ndihmes Kuzhinier/e-SanitareMe eksperience pune✅Kriteret e punes:🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet... Kontakt

Shitese Ne Kompanine E Dyshekeve Melvinflex

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: shitese
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 02/10/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 26/10/2022
Melvinflex kerkon te punesoje shitese ne Showroom👉 Kriteret:🔴 Kane perparesi kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale🔴 Te jene serioze dhe ... Kontakt

🛎Big Market Kerkon Te Punesoje Djem

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: punetore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Ish Stacioni i Trenit Tirane pas maternitetit
♦Big Market kerkon te punesoje:-djemdhenbsp;⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimidhenbsp;-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune⏩Ofrohet:dhenbsp;-Paga e kenaqshme-Kushte te mira pune📍Adr... Kontakt

Vila 135 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Kuzhunier, Ndihmes Kuzhuniere, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania

Agjensia Jone A.C Rekruitment Hap Vende Vakante Pune Per Infermieri Dhe Fizioterapi Ne Gjermani

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Infermier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Gjermani
Agjensia jone A.C Rekruitment hap vende vakante pune ne pozicionet e meposhtme:🔹Infermier/e🔹Fizioterapist/e✅✅✅Ekskluzive per INFERMIERET dhe FIZIOTERAPISTET📢Oferta speciale vlen deri ne fund te muajit [email protected] Nese ju zgjedhnidhenbsp;... Kontakt

Furre Buke & Pasticeri MonoMia Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
21 Dhjetori, Tirana, Albania
Furre Buke dheamp; Pasticeri MonoMia kerkon te zgjeroje stafinKerkohet:- shiteseNje dite ne jave pushim.Adresa 1: Te 21 Dhjetori, Rruga “Frosina Plaku” te rruga prane Abi Bank.Adresa 2: Rruga Don BoskoTe interesuarat te kontaktojne ne numrin e t... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Shites Ne Dyqan Elektronik

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: shites ne dyqan elektronik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/10/2022
Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania
Kerkohet te punesohet shites ne dyqan elektronik👉Kriteret e punes:dhenbsp;- Te kete njohuri ne sistemet elektronikedhenbsp;- Preferohet te kete njohuri te sistemeve te sigurisedhenbsp;- Te kete aftesi te mira komunikimidhenbsp;- Te kete eksperien... Kontakt

Apostrophe Textile Kerkon Te Punesoje Punetore

Pagesa: 2,000 Leke
 • Profesioni: punetore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Apostrophe textile kerkon te punesoje PunetoreKriteret e punes:🔴 Mosha 18- 35 vjec🔴Te disponoje Patente🔴I disponueshem per pune me kohe te ploteOraridhenbsp;:07:00 - 15:00📍Adresa: Rruga 5 Majdhenbsp;mbrapa qendres Concord... Kontakt

Someg Bakery Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: kamarier/e .sanitare ,shitese ,furxhi dhe ndihmes furxhi ,pasticier/e .ndihmes pasticier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Someg Bakery kerkon te punesoje:1.kamarier/e2.sanitare3.shitese4.furxhi dhe ndihmes furxhi5.pasticier/e6.ndihmes pasticier/e✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe kli... Kontakt

Kerkohen Agjent Tregetare Dhe Asistent Menaxhere Ne Shkoder, Lushnje Dhe Tirane 0692331150

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Agjente Tregetar dhe Asistente menaxhere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Kerkohen te punesohen agjente tregetare dhe asistente menaxhere ne Shkoder,Lushnje dhe Tirane-Kriteret per agjentet-Te kene makine personale-Aftesia per te punuar ne menyre te pavarur e kombinuar me aftesi te shkelqyera nderpersonale-Aftesi te forta... Kontakt

Pipero Dental Estetic Kerkon Te Punesoje Asistente Dentare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Asistente dentare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Ndre Mjeda, Tiranë, Shqipëria
Pipero Dental Estetic kerkon te punesoje Asistente dentare ✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet te kene eksperience pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale Orari 09:00- 19:00📍Adresa:... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Agjent/e Terreni

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Agjente terreni
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Vend i lire pune per AGJENT/E TERRENI 👉Kriteret e punes:  📈Aftesi te mira komunikuese ✔️Te jete bashkepunues dhe kerkues ne pune 📍Te jete njohes i mire i terrenit 👉Ofrojme: 💸Page baze 400+ bonuse ne varesi te performances ... Kontakt

Butik UNICO Kerkon Te Punesoje Shitese Me Eksperience

Pagesa: 30,000 Leke
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Butik UNICO kerkon te punesoje:-Shitese me eksperience✅Kriteret e punes:👉Te jete e disponueshme per 6 ore pune ne dite🍀 Turni i pare▶️Te jete e sjellshme dhe me etike profesionale✔️Te jete korrekte me orarin e punes✅Ofrojme: 📌P... Kontakt

Call Center Agent (m/w/d) Gjermanisht

Pagesa: 900 Euro
 • Profesioni: Agjente
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
📌 Du suchst einen neuen Job?Dann ist Avedo Tirana dein neuer Arbeitgeber! Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Call Center Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit. 📌 Wir sind Spezialisten im Dialogmarketing und betreuen mit unse... Kontakt

Pipero Dental Estetic Kerkon Te Punesoje Asistente Dentare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Asistente dentare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Ndre Mjeda, Tiranë, Shqipëria
Pipero Dental Estetic kerkon te punesoje Asistente dentare ✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet te kene eksperience pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale Orari 09:00- 19:00📍Adresa:... Kontakt

Ofrohet Vend Pune Ne Fresh Line

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Shitese
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 04/10/2022
Tirana, Albania
👉Preferohet mosha mbi 21 vjece📲Kandidatet e interesuara te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.📍Ju mirepresim! ... Kontakt

Mundesi Punesimi Per Ndihmes Teknik

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes Teknik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
21 Dhjetori, Tirana, Albania
🔺Mundesi Punesimi ◼KERKOHET NDIHMES TEKNIK ⏩Pershkrimi i Punes: ↪ Performon instalimin e sistemeve te sigurise dhe informon klientin mbi krijimin e fjalekalimit dhe perdorimin e sistemit;↪ Monton panele kontrolli,sensore te dyerve dhe ... Kontakt

Xtribe Kerkon Operatore Oubound Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 480 Euro
 • Profesioni: Operatore Oubound
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Lagjia nr 4, Rruga Sabri Tuci, Stacioni i trenit - Durres, Albania
👩‍💼 Vende te lira pune per operatore Outbound ne gjuhen Italiane!👨‍💼➡Eksperienca nuk ka rendesi, ambicia dhe vullneti per te punuar po!👉Nuk jeni te kenaqur nga eksperiencat e mepareshme dhe kerkoni dicka te re ?🔺Atehere jeni ... Kontakt

Pizza Tirona Kerkon Te Punesoje Pastier,Kuzhinier,ndihmes Kuzhinier Dhe Motorrist

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Pastier/Kuzhinier/ndihmes kuzhinier/motorrist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Selvia
Pizza Tirona kerkon te punesoje:▶ -Pastier▶ -Kuzhinier▶ -Ndihmes Kuzhinier▶ -Motorrist✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet d... Kontakt

Paradise Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/10/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Paradisedhenbsp;Lounge Bar kerkon te punesoje Banakier/edhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:💵 P... Kontakt

TRILENIO DORS&FURNITURE Ofron Vende Pune

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Usta mobilier/bojaxhi dhe ndihmes usta
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Tirana, Albania
📍 TRILENIO DORSdheFURNITURE kerkon te punesoje▶ -Usta mobilier me eksperince▶ -Usta prodhim dhe montim dyersh▶ -Bojaxhi mobiljesh▶ -Ndihmes usta dhe zmerilues📌 Me eksperince pune✔ Ofrohet:➡ Kushte te mira pune➡ Pagese e kenaqshme... Kontakt

Mundesi Realizimi Te Praktikes Dhe Punesimi Per Studentet Ne Fushen E Marketingut Dhe Menaxhimit

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Praktike/Intership
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 03/10/2022
Tiranë, Albania
🔹  Mundesi realizimi te praktikes/intership per studentet ne Ekonomi.👉Internshipi eshte koha kur studentet dhe/ose sapo-diplomuarit fillojne te praktikojne njohurite e akumuluara nder vite, duke krijuar njohjen e pare me tregun e punes dhe fi... Kontakt

Amo Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere ,Kuzhiniere Dhe Sanitare

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Kamariere/Kuzhiniere/sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
👉 Kerkohet te punesohet:👨‍🍳 Kuzhinieredhenbsp;🧖‍♀️ Kamarieredhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;Sanitaredhenbsp;⏰ 8 ore pagesa 50 000 lekeKriteret e punes:- Te kete eksperience te meparshme pune- Te jete e sjellshme dhe me etike... Kontakt

Big Pjata Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e,Sanitare,Fast Foodier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Astiri
Big pjata kerkon te Punesoje-Kamarier/e-Sanitare-Fast Foodier▶️Ofrohet:- Pagese e kenaqshme ne baze te ekperiences- Kushte te mira pune-Ambient mikprites-Dita e hene pushim📍Adresa:Astir ... Kontakt

Mia SPA Kerkon Te Punesoje Fizioterapiste / Masazhatore

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Fizioterapiste / Masazhatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga e Durrësit, Tiranë, Albania
⏩ Mia SPA kerkon te punesoje:👩‍💼 Fizioterapiste / Masazhatore✅ Ofrojme: 💰 Rroga 45 000 leke baze ose 25 000 baze + 10% te sherbimit⏳ Nje dite ne jave pushim📌Mundesi dhe vajzave pa eksperience duke i suportuar nga stafi yne profe... Kontakt

Dua Caffe Po Kerkon Te Punesoje Banakiere

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
9 Katshet, Tirane
📢dhenbsp;Dua Caffe po kerkon te punesoje:👩‍💼 Banakiere⏩dhenbsp;Kriteret e punes:📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;😊 Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet💥 Te jete e shkathet dhe me etike p... Kontakt

🔺 Biss Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamariere

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Banakier/e, Kamariere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/10/2022
Rruga Ismail Qemali, Tiranë, Shqipëria
🔺Biss Lounge kerkon te punesoje:-Banakier/e-Kamariere (femer)✅Kriteret e punes:🔴Kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:💵 P... Kontakt

Restorant Peshku Fishop Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier,Ekonomist,punonjese pastrimi,shites peshku,pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Restorant Peshku Fishop kerkon punonjes me eksperience pune ne pozicionet:-Kamarier-Ekonomist-Punonjese pastrimi-Shites peshku-Pjatalarese✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me ... Kontakt

Markata E Peshkut Laguna E Patokut Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Punetore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Astir,Tirana
Markata e Peshkut "Laguna e Patokut" kerkon te punesoje:-Punetore👉Kriteret e punes:- Eksperience e meparshme pune perben avantazh- Te jete e sjellshme dhe me etike pune- Te jete e shkathet dhe e komunikueshme✅Ofrohet:- Pagese e kenaqshme- Ambie... Kontakt

Maison Des Chefs Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Ndihmes Kamarier/e, Ndihmes Kuzhunier, Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmes Kamarier/e, Ndihmes Kuzhunier, Pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Sazani, Vlore Albania
Maison des Chefs kerkon te punesoje Kamarier/e, Ndihmes Kamarier/e, Ndihmes Kuzhunier, Pjatalarese ▶️Kriteret e punes: - Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;- Te jene te sjellshem dhe me etike punedhenbsp;- Te jene ... Kontakt

Uno Bistro Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Rruga Prokop Mima, Tirana, Albania
🍹Uno Bistro kerkon te punesoje:-Kamarier/e ✅Kriteret e punes:  ✨Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune  🍀Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet  ⚡Te jete e shkathet dhe pozitive✅Ofrohet:💸 Pag... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen 1 Cift Ose 2 Persona Per Shitje Ne Market

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shites/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/10/2022
Palasë, Albania
✨Kerkohen 1 cift ose 2 persona per shitje ne market👉 Marketi ndodhet ne Green Coast Palas✅Ofrohen : 🏠 Ushqimi dhe Akomodimi✔️ Kushte temira pune.💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Palase📲Per me shume informacione mund te na kont... Kontakt

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim