340x230    340x230

🏡 part time mbasdite

🕵 Online 31 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje 

💥Mia Spa Kerkon Te Punesoje Fizioterapiste

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Fizioterapiste/Masazhatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
Rruga e Durrësit, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 27/07/2022
💥Mia Spa kerkon te punesoje FizioterapisteMia Spa... Kontakt

ALO PRONTO S.R.L PO REKRUTON Operator/e Sherbim Klienti Dhe Menaxher/e Teknik Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Operator/e sherbim klienti dhe Menaxher/e Teknik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
👥 ALO PRONTO S.R.L PO REKRUTON Operator/e sherbim klienti dhe Menaxher/e Teknik ne gjuhen Italianedhenbsp;⏩dhenbsp;Kriteret:dhenbsp;⏳dhenbsp;Aftesi te mira komunikimi (niveli i gjuhes B1, B2, C1),dhenbsp;🔺dhenbsp;dhenbsp;Disponibilitet dhe... Kontakt

📌 Vende Te Lira Pune Ne Gjuhen Spanjolle

Pagesa: 700 Euro
 • Profesioni: opertaore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
📌 Vende te lira pune ne gjuhen Spanjolle⏩ Ofrojme:💷Page baze 700 Euro + bonuse javore/ mujore⏳Trajnime periodike nga profesioniste te fushes🤗Ambjent komod pune dhe bashkepunes🏖️Fundjava pushim🕛Disponibilitet full time 9.00am -6.... Kontakt

Kerkohen Agjete Telefonik, Full-time Per Gjuhet -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht

Pagesa: 500 Euro
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
Astir
dhenbsp;Kerkohen Agjete Telefonik, full-time per gjuhetdhenbsp;perkatese:dhenbsp;-Italishtdhenbsp;-Spanjishtdhenbsp;-Gjermanisht🥇dhenbsp;Njohuri shume te mira te gjuheve perkatese ... Kontakt

Kerkohen Operatore Per Gjuhen Gjermane, Italiane Dhe Greke 🇩🇪 🇮🇹 🇬🇷

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Kompleksi Kontakt
Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon operatore per gjuhen Gjermane, Italiane dhe Greke ⏩ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:🥇 Njohuri shume te mira te gjuheve perka... Kontakt

Rekrutime.al Kerkon Operator/e Ne Gjuhen Italiane, Spanjolle, Angleze!

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: operator/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Rekrutime.al kerkon operator Italisht, Anglisht, Spanjisht, Vetem zyrat me te mira ne Tirane!*Italisht - Junior / Senior*Anglisht - Junior / Senior*Spanjisht - Senior🔺 Cfare kerkojme⏳ Niveli i gjuhes B2-C1🕛Disponibileti full time 🔺Nuk of... Kontakt

🌸Nicol Sposa Kerkon Te Punesoje Rrobaqepese Ne Atelie

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: rrobaqepese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
🌸Nicol Sposa kerkon te punesoje Rrobaqepese ne ateliedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;📍A... Kontakt

Likos Burger Kerkon Te Punesoje Fast-Foodier Dhe Kasiere Femer

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Punetor Fast Food, Kasiere femer
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
⏩ Likos Burger kerkon te punesoje: Fast Food-ier me eksperience pune Kasiere femer me eksperience pune ⏩Kriteret: Te jene etik ne pune Te jete te komunikueshem me stafin dhe klientet Kandidatet duhet te kene eksperience te m... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Operatore Call Ne Gjuhen Spanjolle

Pagesa: 500 Euro
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Stadiumi Dinamo
👥Ofrojme Vende Pune per Operatore ne gjuhendhenbsp; Spanjishtdhenbsp;🔶Kandidate me eksperience te meparshme pune💰Page bazedhenbsp; duke filluar nga 500 euro +Bonuse te larta ne baze te performances,🔺Kushte shume te mira pune dhe staf mik... Kontakt

Restorant Triss Kerkon Te Punesoje Kamarier, Banakier Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier, Banakier ,Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania
Restorant Triss kerkon te punesoje -Kamarier,-Banakierdhenbsp;-Sanitare⏩Kerkohet:-Te jene etike gjate punes-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;-Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune⏩Ofrohet:-Page e k... Kontakt

DEAL Group Kerkon Te Punesoje Specialist Finance

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Specialist finance
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Mullet, Albania
✅. Detaje te pozicionit Kategoria e Punes / Profesioni: Specialist Finance Tipi i punes: Kohe e plote Eksperience Mesatare: (mbi 2 vite) Leter interesi: PoDEAL Group kerkon te punesoje Specialist Finance✅dhenbsp;Detyrat🔴 Procesi i... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Agjente/ Retention Ne Gjuhen Angleze, Dhe Grup Me 4 Vete Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: Agjente/ retention, grup
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 03/07/2022
Ish Blloku
Kerkohet te punesohet:*Agjente ne gjuhen angleze (orari 16:00 - 01:00)*Retention ne gjuhen angleze (orari 16:00 -01:00)Grup me 4 vete ne gjuhen italiane me eksperience pune mbi 3 muaj (orari 10:00- 19:00)🔺dhenbsp;Neqoftese :🔶 keni njohuri te n... Kontakt

KERKOHEN OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE

Pagesa: 500 Euro
 • Profesioni: opertaore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
Operojme prej vitesh ne treg.OFROJME:•Mundesi te sigurte punesimi•Pagesa te perpikta😎•Sigurime te plota 😎•Ambient te qete dhe komodKERKOHEN📌 Persona te afte dhe punetore per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore .📌 Te kene p... Kontakt

Bar Resorant 'Ciao Borshi' Kerkon Te Punesoje Picier, Ndihmes Kuzhunier, Banakaier/e, Shof

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Picier, Ndihmes kuzhunier, Banakaier/e, Shofer, Pastruese,Lanciere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Borsh, Albania
Bar Resorant "Ciao Borshi" kerkon te punesoje-Picer-Ndihmes kuzhunierBanakier/e-Shoferdhenbsp;-Pastruesedhenbsp;-Lanciere✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dh... Kontakt

Nom Nom Food'n More Kerokn Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kuzhuniere -Kamariere -Banakiere -Kasiere -Ndihmes kuzhuniere -Punonjese Banjomarie -Pjatalarese -Pastruese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
Non Non Food'n More kerkon te punesoje:dhenbsp;-Kuzhunieredhenbsp;-Kamariere-Banakiere-Kasiere-Ndihmes kuzhuniere-Punonjese Banjomarie-Pjatalaresedhenbsp;-Pastruesedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshm... Kontakt

Ciki Tirana Kerkon Te Punesoje Kasiere Fast Food,Punetor Fast Food

Pagesa: 70,000 Leke
 • Profesioni: Punetor Fast Food, Kasiere Fast Food,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Mine Peza
🔺Ciki Tirana kerkon te punesoje-Punetor Fast Fooddhenbsp;-Kasiere Fast Food▶Kriteret:-Kandidatet preferohen te kene aftesi te mira komunikuese-Te kene aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi ne skuader-Preferohen kandidate me eksperience te ... Kontakt

Le Bon Tirana Kerkon Te Punesoje Sanitare, Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: sanitare, pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
Le Bon Tirana kerkon te punesoje-sanitare-pjatalaresedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;-Kushte shume te mira pune dhe staf mikpritesJu mirepresim❕ ... Kontakt

Bar Resorant 'Ciao Borshi' Ofron Mundesi Punesimi Sezonale

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kuzhuniere -Kamarier -Banakier -Sallatiere -Lanciere (pjata lares) -Punonjesi marketi -Shofer
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
Borsh
Bar Resorant "Ciao Borshi" kerkon te punesoje-Kuzhuniere-Kamarier-Banakier-Sallatiere-Lanciere (pjata lares)-Punonjesi marketi-Shofer✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me sta... Kontakt

Nova Office Kerkon Te Punesoje Operator Junior/Senior Ne Gjuhen Angleze.

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: operator Junior/Senior
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Kompleksi Kika
Novadhenbsp; Office kerkon te punesoje operator Junior/Senior ne gjuhen Angleze.🔶Eksperience e meparshmedhenbsp;💰Page baze +Bonuse te larta ne baze te performances,🔺Kushte shume te mira pune dhe staf mikeprites.📝Kontrate te rregullt pune... Kontakt

Maison Des Chefs Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Ndihmes Kamarier, Ndihmes Kuzhunier, Sanitare, Roje, Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmes kamarier, Ndihmes kuzhunier, Sanitare, Roje ,Pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/07/2022
Rruga Sazani, Lagjia 1 Maj
Maison des Chefs kerkon te punesoje-Kamarier/e-Ndihmes kamarierdhenbsp;-Ndihmes kuzhunier-Sanitare-Rojedhenbsp;-Pjatalaresedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me... Kontakt

Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Kasiere, Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kasiere, Pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Qender, Tirana
Rozafadhenbsp;dhenbsp;Sea Food kerkon te punesoje -Kasiere-Pjatalaresedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me et... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Agjente\broker Ne Gjuhen Italiane, Angleze, Spanjolle Dhe Gjermane

Pagesa: 600 Euro
 • Profesioni: Agjente/ Broker
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
qender, Tirane
👥 Dini te flisni ne gjuhen italiane, angleze, spanjolle apo gjermane dhe deshironi te fitoni deri ne 3000Euro ne muaj?🔺 Ne kerkojme agjentebroker🔶 Ky eshte rasti juaj.🕛 Puna full time 10:00-19:00📈 Eksperienca perben avantazh.💰 Rrog... Kontakt

Kompania EcoWash Kerkon Te Punesoje,punonjese Lavanterie.

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: Punonjes lavaneria
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Aleksandër Moisiu, Vlorë, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/10/2022
Ne ofrojme vende pune me kohe te plote.Lavanteria ndodhet ne qytetin e Vlores.... Kontakt

Kerkohen Operatore Ne Fushaten Luce-Gas

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Qender, Tirane
Je njohes i mire i gjuhes italiane dhe deshiron te punosh part time ose full time 4, 6 ose 8 ore ne fushaten Luce-Gas ky eshte rasti yt.⏩ Kushtet:⏳ Gjuha italiane niveli mesatar🔺 Eksperienca nuk eshte e nevojshme🕛 Orari 4-6 ose 8 ore📝Ko... Kontakt

Cali's Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania
Cali's Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier/e▶️Kriteret:-Te jene etik ne pune-Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet-Te jene te gatshem te punojne me turne👉🏻Ofrohet:💵 Paga e kenaqshme-Kushte shume te mira pune dhe staf m... Kontakt

ALO PRONTO S.R.L PO REKRUTON Operator/e Sherbim Klienti Dhe Menaxher/e Teknik Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Operator/e sherbim klienti dhe Menaxher/e Teknik
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
👥 ALO PRONTO S.R.L PO REKRUTON Operator/e sherbim klienti dhe Menaxher/e Teknik ne gjuhen Italianedhenbsp;⏩dhenbsp;Kriteret:dhenbsp;⏳dhenbsp;Aftesi te mira komunikimi (niveli i gjuhes B1, B2, C1),dhenbsp;🔺dhenbsp;dhenbsp;Disponibilitet dhe... Kontakt

Basic Pizza Kerkon Te Punesoje Picier, Banakier/e, Lavazhier, Punetor Parkingu

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Picier, Banakier/e, Lavazhier, Punetor parkingu
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Fresk
Basicdhenbsp;Pizza kerkon te punesoje-Picier-Banakier-Lavazhier-Punetor Parkingudhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesi... Kontakt

Zgara 5 Maji Kerkon Te Punesoje Fast-Foodier,Kamarier, Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Fast foodier, kamarier, sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Zgara 5 Maji kerkon te punesoje -Fast-Foodier-Kamarier-Sanitare👉🏻Kerkohet:-Perkushtim gjate orarit te punes-Te mos kene angazhime te tjera-Kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme👉🏻Ofrohet:-Orari punes full time 8 ore dhe 2 dite... Kontakt

Vip Pool Aquadrom Tirana Kerkon Te Punesoje Kamarier,Banakier Dhe Barist

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier,Banakier,Barist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Pran Diges Se Liqenit ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 27/07/2022
Vip Pool Aquadrom Tirana Kerkon Te PunesojeKamarierdhenbsp;Banakierdhenbsp;Barist▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuesedhenbsp;-Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune-Te mos kene angaz... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Kuzhunier Ne Nje Restorant Familjar

Pagesa: 150,000 Leke
 • Profesioni: Kuzhunier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Himare
Kerkohet te punesohet Kuzhunier ne nje restorant familjar (te dije te gatuaj pasta, rizzoto etj)✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te ... Kontakt

Bar Restorant Kalaja E Tiranes Kerkon Te Punesoje Kamarier/e,Ndihmes Kamarier/e,Ndihmes Kuzhinier/e

Pagesa: 35,000 Leke
 • Profesioni: Kamarier/e Ndihmes Kamarier/e Ndihmes kuzhinjer/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
Kalaja e Tiranes ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 27/07/2022
Bar Restorant Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje Kamarier/e Ndihmes Kamarier/eNdihmes kuzhinier/e🔴dhenbsp;Kriteret kryesore:dhenbsp;✅Paraqitja e rregullt✅Komunikim i sjellshem✅Seriozitet✅Qendrueshmeri✅Eksperience te meparshme💵dhenbs... Kontakt

Noel Fish Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhunier, Ndihmes Kamarier, Zgarist, Lavapjatese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes kuzhunier, Ndihmes kamarier, Zgarist, Lavapjatese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
21 Dhjetori, Tirana, Albania
Noeldhenbsp;Fish kerkon te punesoje -Ndihmes kuzhunier-Ndihmes kamarier-Zgarist-Lavapjatesedhenbsp;⏩Kerkohet:-Te jene etike gjate punes-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;-Kane perparesi kandidatet me eksperience te mepars... Kontakt

NBT Oil Kerkon Te Zgjeroj Staf Zona Reps-Miredite Dhe Fushe-Milot

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Menaxher/e,Financier, Ekonomist/e,Kuzhunier , Banakier, Kasiere/e per self-service
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
Lezhe
NBT Oil kerkon te punesoje:-Menaxher/e-Financier-Ekonomist/e -Kuzhunier -Banakier-Kasiere/e per self-service ✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkat... Kontakt

A-Noir Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
A-Noir Lounge Bar kerkon te punesoje Kamarier/edhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp... Kontakt

🔷 Monk Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e 🔷

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Sheshi Italia, Tirana, Albania
🔷dhenbsp;Monk Lounge kerkon te punesoje-Kamarier/e-Banakier/e▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuese-Kandidate me eksperience te meparshme pune▶Ofrohet:-Paga e kenaqshme-Kushte te mira pune📍Adresa:... Kontakt

Ejona Restaurant Kerkon Te Punesoje Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Blloku, Tirana, Albania
Ejona Restaurant kerkon te punesojedhenbsp;Pjatalaresedhenbsp; (orari 08:00 - 17:00 )✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme punedhenbsp;🔸Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathetdhenbsp;*** E diela pushim*... Kontakt

Cali's Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania
Cali's Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier/e▶️Kriteret:-Te jene etik ne pune-Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet-Te jene te gatshem te punojne me turne👉🏻Ofrohet:💵 Paga e kenaqshme-Kushte shume te mira pune dhe staf m... Kontakt

Bar Oslo Rruga Bardhyl Kerkon Te Punesoje Banakier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: banakier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
Bar Oslodhenbsp;Rruga Bardhyl kerkon te punesoje Banakierdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;📍A... Kontakt

Lake View Kerkon Te Punesoje Ndihmese Ne Banak/pjatalarese, Kamarier

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmese ne banak/pjatalarese, Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
♦Lake View  kerkon te punesoje:-Ndihmese ne banak/pjatalarese-Kamarier⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kete aftesi te mira komunikuese -Kandidatet me ose pa eksperience te meparshme pune⏩Ofrohet: -Paga e kenaqshme-Kushte te... Kontakt

Hotel Deluxe Kerkon Te Punesoje Sanitare Dhomash

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: sanitare dhomash
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
Astir
Hoteldhenbsp;Deluxe kerkon te punesoje Sanitare dhomashdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesional... Kontakt

Restorant Nom Nom Kerkon Te Punesoje Kamariere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamariere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
Stacioni i Trenit
Restorant Nom Nom kerkon te punesoje -Kamariere✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;***Dita... Kontakt

Pizzeria Ristorante Golosa Hap Vende Te Lire Pune Per Picier Dhe Ndihmes Picier

Pagesa: 65,000 Leke
 • Profesioni: Picier , Ndihmes picier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Ish Kinema 17 Nentori , Kompleksi Galeria ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 26/07/2022
Pizzeria Ristorante Golosa hap vende te lire pune perPicier me eksperience, te njoh furren e drurit, puna me turne (8orarsh) Paga Fillon nga 65000 leke te rejaNdihmes picier paga fillon nga 45000 leke te reja⏩Kriteret:-Te jene te rregullt dhe etik... Kontakt

🔺Glass Go Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: 20,000 Leke
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Xhamlliku, Tirana, Albania
🔺Glass Go bardhenbsp;kerkon te punesoje:-Kamarier/e✅Kriteret e kandidateve:-Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Te kene perkushtim gjate orarit te punes-Perparesi kane kandidatet... Kontakt

Basic Pizza Kerkon Te Punesoje Picier, Banakier/e, Lavazhier, Punetor Parkingu

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Picier, Banakier/e, Lavazhier, Punetor parkingu
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Fresk
Basicdhenbsp;Pizza kerkon te punesoje-Picier-Banakier-Lavazhier-Punetor Parkingudhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesi... Kontakt

Kerkohet Punetore/ Sanitare Sezonale Per Nje Vile Plazhi Ne Borsh.

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Borsh, Albania
📢 Kerkohet punetore/ sanitare sezonale per nje Vile Plazhi ne Borsh▪️ Fjetja e siguruar me dhome personale.▪️ Nga data 1 korrik deri 6 shtator.💰 Pagesa 60.000 leke te reja ne muaj.Mosha 30-50 vjec.📍Adresa:Borsh📲📞Per me shume i... Kontakt

Furre Buke Pasticeri Luara Kerkon Te Punesoje Furxhi, Ndihmes Furxhi, Shitese, Shofer

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Furxhi, Ndihmes furxhi, Shitese, Shofer
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Myslym Shyri, Kuçovë, Albania
dhenbsp;Furre Buke Pasticeri Luara kerkon te punesoje:-Ndihmes furrxhi-Shofer... Kontakt

Vip Pool Aquadrom Tirana Kerkon Te Punesoje Kamarier,Banakier Dhe Barist

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier,Banakier,Barist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Pran Diges Se Liqenit ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 27/07/2022
Vip Pool Aquadrom Tirana Kerkon Te PunesojeKamarierdhenbsp;Banakierdhenbsp;Barist▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuesedhenbsp;-Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune-Te mos kene angaz... Kontakt

Zgara 5 Maji Kerkon Te Punesoje Fast-Foodier,Kamarier, Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Fast foodier, kamarier, sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Zgara 5 Maji kerkon te punesoje -Fast-Foodier-Kamarier-Sanitare👉🏻Kerkohet:-Perkushtim gjate orarit te punes-Te mos kene angazhime te tjera-Kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme👉🏻Ofrohet:-Orari punes full time 8 ore dhe 2 dite... Kontakt

Modus Of Beauty Kerkon Te Punesoje Parukiere Me Eksperience Pune

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: parukiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Arturbina ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 14/07/2022
Modus of Beauty kerkon te punesoje Parukiere me eksperience punedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;-Kushte shume te mira pune dhe staf mikpritesJu mirep... Kontakt

Italian Coffee& Food Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Ndihmes Banakier/e , Ndihmes Kuzhine, Barist

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier/e, ndihmes Banakier/e, ndihmes kuzhine, Barist
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
Arena Center, Tirana
🍹Italian Coffeedheamp; Fooddhenbsp;kerkon te punesoje:-Banakier/e-Ndihmes Banakier/edhenbsp;-Ndihmes kuzhine-Baristdhenbsp;▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuesedhenbsp;-Kane perparesi kandidatet me ek... Kontakt

Melug Bistro Restorant Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhuniere

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes kuzhuniere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Rruga mihal duri
Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje Ndihmes kuzhuniere▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuesedhenbsp;-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune-Mosha e preferuar deri ne 40 vjec▶Ofrohet:dhe... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Ndihmes Pllakaxhi

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Ndihmes pllakaxhi
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 08/07/2022
Kerkohet te punesohet Ndihmes pllakaxhi▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi me stafin-Preferohen kandidate me eksperience te meparshme pune▶Ofrohet:dhenbsp;-Paga shume edhenbsp; kenaqs... Kontakt

PANCAFFE ALEKSANDER Kerkon Te Punesoje Kamarier/e ,Banakier/e, Sanitare

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Kamarier/e ,Banakier/e, Sanitare, Shitese buke
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
rruga Abdyl Matoshi
PANCAFFE ALEKSANDERdhenbsp; dhenbsp;kerkon te punesoje-Kamarier/e -Banakier/e-Sanitaredhenbsp;-Shitese buke✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴... Kontakt

Leodori Restorant Hotel Ofron Mundesi Punesimi Sezonale

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Picajol -Sanitare bari dhe restoranti
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Shëngjin, Albania
Leodori Restorant Hotel kerkon te punesoje:-Picajol-Sanitare bari dhe restorantidhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet... Kontakt

Bar Oslo Ish Fusha E Aviacionit Kerkon Te Zgjeroi Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakiere, Kamarier/e,Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
Ish Fusha E Aviacionit ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 13/07/2022
Bar Oslo Ish Fusha e Aviacionitdhenbsp;Kerkon Te Punesojdhenbsp;BanakiereKamarier/eSanitaredhenbsp;Kamarier qe di te bej dhe banakun turni i 3✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet te kene eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe ... Kontakt

Sheqer Pikant Kerkon Te Punesoje Kamarier/e ,banakier/e.

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Banakier,Kamarier
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Rruga e Elbasanit, Tiranë, Albania
Sheqer Pikant kerkon te punesoje:-Banakier/e *Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸te jene korrekte dhe disponibel🔸te kene etike pune dhe te pergjegjshem 👉🏻Ofrohet:... Kontakt

Bar Restorant Rei Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kuzhinier/e, Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Golem, Albania
Bar restorant Rei kerkon te punesoje: -Kuzhinier/e -Sanitare per apartament dhe bar restorant ✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkat... Kontakt

Royal Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Ndihmes Banakiere

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: banakier/e, ndihmes banakiere
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga 4 Dëshmorët, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 14/07/2022
Royal Lounge kerkon te punesoje -Banakier/e-Ndihmes banakieredhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profe... Kontakt

Bar Restorant Hotel Piceri Miraxhi 2 Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kuzhunier/e -Ndihmes kuzhunier/e -Picajol -Kamarier/e -Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
Bulevardi i Pishave
Bar  Restorant Hotel Piceri Miraxhi 2 kerkon te punesoje: -Kuzhunier/e-Ndihmes kuzhunier/e -Picajol-Kamarier/e-Sanitare ✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe ... Kontakt

Vende Te Lira Pune Per Operator\e Italisht Dhe Spanjisht

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: operator/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
👥Ofrojme Vende Pune per Operatore Italisht dhe Spanjishtdhenbsp;🔶Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune🕛Puna nga e hena ne te premten. Full timedhenbsp;💰Page baze +Bonuse te larta ne baze te performances,🔺Kushte shume te mi... Kontakt

Maison Des Chefs Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Ndihmes Kamarier, Ndihmes Kuzhunier, Sanitare, Roje,

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmes kamarier, Ndihmes kuzhunier, Sanitare, Roje ,Pjatalarese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 06/07/2022
Rruga Sazani, Lagjia 1 Maj
Maison des Chefs kerkon te punesoje-Kamarier/e-Ndihmes kamarierdhenbsp;-Ndihmes kuzhunier-Sanitare-Rojedhenbsp;-Pjatalaresedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me... Kontakt

Kerkohen Agjente Financiar Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧, Spanjolle 🇪🇸

Pagesa: 650 Euro
 • Profesioni: Agjente financiar
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
Kerkohen agjente financiar ne gjuhen Angleze 🇬🇧, Spanjolle 🇪🇸👉🏼OFROHET:💰BAZE DUKE FILLUAR NGA 650€🕑ORARE FULL-TIME (10:00-19:00) SPANJISHT / FULL-TIME (12:00-21:00) ANGLISHT💸BONUSE TE LARTA NE BAZE TE PERFORMANCES🏠AMB... Kontakt

Hotel Bahamas Ne Sarande Kerkon Te Punesoje Ne Menyre Urgjente Staff

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kuzhunier, Ndihmes kuzhunier, Kamarier, Ndihmes kamarier, Picajol
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Kanali i Cukes, Sarande ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 09/06/2022
Hotel Bahamasdhenbsp;ne Sarande kerkon Staf ne pozicionet:-Kuzhunier-Ndihmes kuzhunier-Kamarier restorantidhenbsp;-Ndihmes kamarier-Picajol-mirembajtesKriteret:✔️Preferohen me eksperience pune✔️Te jene pozitiv dhe te sjellshem me stafin dhe ... Kontakt

Someg Bakery Kerkon Te Punesoje Shitese, Magazinier, Banakier/e

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Shitese, Magazinier, Banakier/e
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 04/07/2022
Myslym Shyri, Tirane
Someg Bakery kerkon te punesoje:1.Shitese2. Magazinierdhenbsp;3. Banakier/eOfrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshme.Adresa: Rruga Myslym Shyri, TiranePer me shume informacione na kontaktoni ... Kontakt

🔺 Biss Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Kamarier/e, Ndihmes Banakier/e

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e, Ndihmes banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
🔺Biss Lounge kerkon te punesoje:-Banakier/e (Turni i 1 , Turni i 3)-Kamarier/e (Turnet me rotacion, ose turni i 3 )-Ndihmes banakier/e (4 ore pune, turni i ,mbasdites 18:00 - 22:00 )✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperienc... Kontakt

🔺Glass Go Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: 20,000 Leke
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Xhamlliku, Tirana, Albania
🔺Glass Go bardhenbsp;kerkon te punesoje:-Kamarier/e✅Kriteret e kandidateve:-Te jene te rregullt dhe etik ne pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Te kene perkushtim gjate orarit te punes-Perparesi kane kandidatet... Kontakt

🌸Nicol Sposa Kerkon Te Punesoje Rrobaqepese Ne Atelie

Pagesa: 50,000 Leke
 • Profesioni: rrobaqepese
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
🌸Nicol Sposa kerkon te punesoje Rrobaqepese ne ateliedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;📍A... Kontakt

Klinike Dentare Kerkon Te Punesoje Dentist/e

Pagesa: 100,000 Leke
 • Profesioni: Dentist/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Lezhë, Albania
Klinikedhenbsp;Dentare kerkon te punesoje Dentist/edhenbsp;▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuese-Te jete i /e licensuardhenbsp;▶Ofrohet:-Pagesa 100.000 leke te reja + bonusedhenbsp;-Kushte te mira pune... Kontakt

Specialist Teknik Kondiconeri

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Teknik
 • Preferohet mosha: 30-40 Vjece
 • 05/07/2022
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Kompania Climacasa kerkon te puesoje me kohe te plote nje specialist teknik kondicioneri. Te jete i afte te konstatoje vete difektetet dhe ti riparoje ato individualisht. Te njohe sistemet me chiller dhe fancoila. Te kete deshiren te punoje ne ek... Kontakt

Creazioni Editoriali Con Sede A Tirana Cercasi Personale Qualificato Data Entry Urgente

Pagesa: 1,000 Euro
 • Profesioni: Data Entry
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Viktor Eftimiu, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 10/08/2022
Creazioni editoriali Per apertura nuova sede in Tirana Ricerca urgentemente per lavoro di Data Entry e Impaginatore Da lunedi a venerdi dalle 09:00 fino alle 18:00 con 1 ora pausa pranzo Persone con ottimo italiano scritto . Per info inviare ... Kontakt

Mundesi Punesimi! FUTURE HOME Kerkon Konsulente Imobiliare!

Pagesa: 30,000 Leke
 • Profesioni: Konsulentë Imobiliarë
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 05/07/2022
Ali Demi
Tiranë, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e.FUTURE HOME Real Estate është kompania më e madhe imobiliare Shqipëtare.Ndërkohë që forcojmë pozicionin tonë në Shqipëri si kompani lider në ofrimin e shërbimeve imobiliare, ne po zgjerojmë... Kontakt

Klinike Dentare Kerkon Te Punesoje Dentist/e

Pagesa: 100,000 Leke
 • Profesioni: Dentist/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Lezhë, Albania
Klinikedhenbsp;Dentare kerkon te punesoje Dentist/edhenbsp;▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuese-Te jete i /e licensuardhenbsp;▶Ofrohet:-Pagesa 100.000 leke te reja + bonusedhenbsp;-Kushte te mira pune... Kontakt

🔺 Biss Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Kamarier/e, Ndihmes Banakier/e

Pagesa: 45,000 Leke
 • Profesioni: Banakier/e, Kamarier/e, Ndihmes banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
🔺Biss Lounge kerkon te punesoje:-Banakier/e (Turni i 1 , Turni i 3)-Kamarier/e (Turnet me rotacion, ose turni i 3 )-Ndihmes banakier/e (4 ore pune, turni i ,mbasdites 18:00 - 22:00 )✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperienc... Kontakt

Puno Kamarier/e Ne BREGDETIN E Shqiperise

Pagesa: 80,000 Leke
 • Profesioni: Kamarier / e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Vlorë, Albania
Ofrohen vende pune te lira per kamarier/e per lokalet/restorantet ne BREGDET !👉🏻Kriteret:-Te jene etike ne pune.-Te kene aftesi te mira komunikuese.-Kandidatet me eksperience te meparshme pune kane perparesi.👉🏻Ofrohet:-Page 80'000 leke +... Kontakt

Kerkojme Agjente/ Closer/ Retention Ne Italisht, Spanjisht. Anglisht , Gjermanisht

Pagesa: 600 Euro
 • Profesioni: agjente/ closer/ Retention
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
👉🏼 Kerkojme agjente/ closer/ Retention ne Italisht, Spanjisht. Anglisht , Gjermanisht💸 Paga baze duke filluar nga 600Euro per agjentet plus bonuse dhe siguracione te paguara.📝 Kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit shqiptar.🕑 D... Kontakt

Mundesi Realizimi Te Praktikes Dhe Punesimi Per Studentet Ne Fushen E Marketingut Dhe Menaxhimit

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Praktike/Intership
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 04/07/2022
Tiranë, Albania
🔹 dhenbsp;Mundesi realizimi te praktikes/intership per studentet ne Ekonomi.👉Internshipi eshte koha kur studentet dhe/ose sapo-diplomuarit fillojne te praktikojne njohurite e akumuluara nder vite, duke krijuar njohjen e pare me tregun e punes ... Kontakt

Kerkohet Punetore/ Sanitare Sezonale Per Nje Vile Plazhi Ne Borsh.

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: Sanitare
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Borsh, Albania
📢 Kerkohet punetore/ sanitare sezonale per nje Vile Plazhi ne Borsh▪️ Fjetja e siguruar me dhome personale.▪️ Nga data 1 korrik deri 6 shtator.💰 Pagesa 60.000 leke te reja ne muaj.Mosha 30-50 vjec.📍Adresa:Borsh📲📞Per me shume i... Kontakt

🔷 Monk Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e 🔷

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakier/e
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Sheshi Italia, Tirana, Albania
🔷dhenbsp;Monk Lounge kerkon te punesoje-Kamarier/e-Banakier/e▶Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikuese-Kandidate me eksperience te meparshme pune▶Ofrohet:-Paga e kenaqshme-Kushte te mira pune📍Adresa:... Kontakt

Tirane, Ofroj Vend Pune Konsulent\e Imobiliar (Rroga Baze + Bonus )

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Konsulente Imobiliar
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 05/07/2022
Rruga Mine Peza, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 31/07/2022
Kerkon PAGES TE SHKELQYER per veten tende? Ke deshire te mesosh nje profesion nder me fitimpruresit ne bote? Nuk je nga ato qe do te qendroje gjithe diten i ulur ne zyre? Kerkon pune ne levizje 50% dhe zyre 50%? Kjo eshte mundesia jote!!! Çfa... Kontakt

Kerkojme Puntor Magazine

Pagesa: 35,000 Leke
 • Profesioni: puntor magazine
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Bulevardi Blu, Kamëz, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 02/08/2022
Puntor magazine, prane Shpresa Al Kamez ... Kontakt

Kerkohen Operatore Ne Fushaten Luce-Gas

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Qender, Tirane
Je njohes i mire i gjuhes italiane dhe deshiron te punosh part time ose full time 4, 6 ose 8 ore ne fushaten Luce-Gas ky eshte rasti yt.⏩ Kushtet:⏳ Gjuha italiane niveli mesatar🔺 Eksperienca nuk eshte e nevojshme🕛 Orari 4-6 ose 8 ore📝Ko... Kontakt

Kerkohen Operatore Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht

Pagesa: 600 Euro
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/07/2022
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
👉🏼 Deshironi te ardhura mujore te larta? Me pagesa qe varjojne deri 3000Euro ?🔸️Kjo eshte mundesia juaj.👉🏼 Kushtet e punes:🔺️ Gjuha Italisht, Spanjisht🏅 Eksperience e meparshme pune🕑 Disponibilitet full time orari 10-00-1... Kontakt

GRAND TIRANA

Pagesa: 500 Euro
 • Profesioni: Kamariere
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 03/07/2022
Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 01/08/2022
Kamarier/e Perparesi kane kandidatet me eksperience Njohuri bazike ne Anglisht 2 dite ne jave pushim Paga 500 Euro ... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Agjente\broker Ne Gjuhen Italiane, Angleze, Spanjolle Dhe Gjermane

Pagesa: 600 Euro
 • Profesioni: Agjente/ Broker
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
qender, Tirane
👥 Dini te flisni ne gjuhen italiane, angleze, spanjolle apo gjermane dhe deshironi te fitoni deri ne 3000Euro ne muaj?🔺 Ne kerkojme agjentebroker🔶 Ky eshte rasti juaj.🕛 Puna full time 10:00-19:00📈 Eksperienca perben avantazh.💰 Rrog... Kontakt

Resort Ne Shengjin Kerkon Te Zgjeroje Staf

Pagesa: 2,000 Euro
 • Profesioni: 3 shefa kuzhine -10 ndihmes kuzhunier -20 kamarier - 20 ndihmes kamarier - 3 lavapajt
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/07/2022
Shëngjin, Albania
Resort ne Shengjin kerkon te punesoje: - 3 shefa kuzhine-10 ndihmes kuzhunier -20 kamarier- 20 ndihmes kamarier- 3 lavapajt✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe... Kontakt

Tirane, Ofroj Vend Pune Konsulent\e Imobiliar (Rroga Baze + Bonus )

Pagesa: 40,000 Leke
 • Profesioni: Konsulente Imobiliar
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 05/07/2022
Rruga Mine Peza, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 31/07/2022
Kerkon PAGES TE SHKELQYER per veten tende? Ke deshire te mesosh nje profesion nder me fitimpruresit ne bote? Nuk je nga ato qe do te qendroje gjithe diten i ulur ne zyre? Kerkon pune ne levizje 50% dhe zyre 50%? Kjo eshte mundesia jote!!! Çfa... Kontakt

Edukatore

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Edukatore
 • Preferohet mosha: 30-40 Vjece
 • 05/07/2022
Rruga Androniqi Zengo Antoniu, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 30/09/2022
Pozicion i lire Edukatore Te kete arsimin perkates Dergo CV ne nr e cel:... Kontakt

Shpallim Vende Vakante Pune Per Vajza Ne Pozicionin Operatore Telefonie Ne Gjuhen Italiane!

Pagesa: 60,000 Leke
 • Profesioni: operatore
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Kompleksi Kontakt
Po kerkoni nje pune te sigurt dhe afatgjate?⏩ Shpallim vende vakante pune per vajza ne pozicionin operatore telefonie ne gjuhen italiane! Ne po kerkojme staf ne pozicionin e punes operator/e telefonie: shkuritimisht pershkrimi i pozicionit, komuni... Kontakt

Furre Buke Pasticeri Luara Kerkon Te Punesoje Furxhi, Ndihmes Furxhi, Shitese, Shofer

Pagesa: Me Marreveshje
 • Profesioni: Furxhi, Ndihmes furxhi, Shitese, Shofer
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Myslym Shyri, Kuçovë, Albania
dhenbsp;Furre Buke Pasticeri Luara kerkon te punesoje:-Ndihmes furrxhi-Shofer... Kontakt

Ciki Tirana Kerkon Te Punesoje Kasiere Fast Food,Punetor Fast Food

Pagesa: 70,000 Leke
 • Profesioni: Punetor Fast Food, Kasiere Fast Food,
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 05/07/2022
Rruga Mine Peza
🔺Ciki Tirana kerkon te punesoje-Punetor Fast Fooddhenbsp;-Kasiere Fast Food▶Kriteret:-Kandidatet preferohen te kene aftesi te mira komunikuese-Te kene aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi ne skuader-Preferohen kandidate me eksperience te ... Kontakt

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim