Fishop kerkon te punesoje Kamarier, Pastruese dhe Pjatalarese Tirane

Oferta Pune 25/11/2022 15:26 Post ID: 91881


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier, Pastruese dhe Pjatalarese, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 117

⏩Fishop kerkon te punesoje: 

☕ Kamarier me eksperience pune

✨ Pastruese

🔪 Pjatalarese


✅Kriteret e punes:

💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme 

✨ Kushte shume te mira pune

📍 Adresa: Tirane, Albania

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕