Lezet te Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje Banakiere dhe Lavapjatese (Nd.Banakiere) Tirane

Oferta Pune 23/11/2022 08:47 Post ID: 91648


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Banakiere dhe Lavapjatese (Nd.Banakiere), Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Kalaja e Tiranes - Harta
Lexime 132

⏩ Lezet te Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje:

-Banakiere

-Lavapjatese (Nd.Banakiere)


✅Kriteret e punes :  

💼Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme  pune 

😊Te jete e sjellsheme me stafin dhe klientet 

👉Te jete te shkathet dhe me etike profesionale 


✅Ofrohet  : 

💰 Pagesa per Banakiere 40.000 leke ne muaj + bonuse  (8 ore)

💰 Pagesa per Lavapjatese (Nd.banakiere)  32.000 leke ne muaj + bonuse  (8 ore)

⌛Nje dite pushim ne jave + leje vjetore 

👌Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 


📍Adresa :  Kalaja e Tiranes

📞📲Per me shume informacione mund te na  kontaktoni ne numrin tone te telefonit . 

Ju mirepresim ❕