Furre Buke & Pasticeri MonoMia kerkon te zgjeroje stafin. Tirane

Oferta Pune 22/11/2022 13:57 Post ID: 91283


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shites/e Shitese, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Kompleksi Panorama, prapa shkolles “Harry T Fultz”, prane Intermedica - Harta
Lexime 155

Furre Buke & Pasticeri MonoMia kerkon te punesoje SHITESE 


✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme

*** 1 dite ne jave pushim***

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍 Adresa: Kompleksi Panorama, prapa shkolles “Harry T.Fultz”, prane Intermedica.

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕