Bar Kafe “Imagine” kerkon te punesoje Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 02/10/2022 17:38 Post ID: 83716


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Panorama, Tirana, Albania - Harta
Lexime 199

Bar Kafe “Imagine” kerkon  te punesoje Kamarier/e


Kriteret e punes per kandidatet :

🔺 Kanditatet me eksperience te meparshme pune 

🔺Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔺Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohen :

🍀Kushte shume te mira pune

💸 Pagese e kenaqshme

📍Adresa: Rruga Panorama, Kompleksi Prestige, Tirane

📞📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit: