Fish Restorant ofron mundesi punesimi si:-Ndihmes Kuzhinier/e -Ndihmes Kamarier/e -Pjatalarese Tirane

Oferta Pune 02/10/2022 17:24 Post ID: 83713


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Ndihmes Kuzhinier/e -Ndihmes Kamarier/e -Pjatalarese
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 211

Fish Restorant kerkon te zgjeroje stafin me :

-Ndihmes Kuzhinier/e

-Ndihmes Kamarier/e

-Pjatalarese

­čĹëOfrojme:┬á

­čö╣Kushte te mira pune┬á

­čö╣Staf mikprites┬á

­čĺŞPagesa te kenaqshme :

-Ndihmes Kuzhinier/e : 40.000-60.000 leke, Ne varesi te aftesise ne pune

-Ndihmes Kamarier/e : 36.000-45.000 leke, Ne varesi te aftesise ne pune

-Pjatalarese 36.000 leke


­čĹëKriteret e punes:┬á

­čôîTe jene te shkathet dhe me etike pune┬á


­čô×­čô▓Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit:┬á