🔺Glass Go bar kerkon te punesoje Kamarier/e Banakier/e dhe Punonjese Snack Food Tirane

Oferta Pune 01/10/2022 15:00 Post ID: 83669


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e, Kamarier/e dhe Snack Food
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 99

🔺Glass Go bar kerkon te punesoje:

-Kamarier/e 20,000 leke

-Banakier/e 40,000 leke

-Punonjese Snack Food orari 18:00-23:00✅Kriteret e kandidateve:

-Te jene te rregullt dhe etik ne pune

-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

-Te kene perkushtim gjate orarit te punes

-Preferohen kandidatet me eksperience te meparshme pune✅Ofrohet:

-Pagesa e kenaqshme

-Ambjent komod dhe kushte te favorshme pune

-1 Dite ne jave pushim

📲Te gjithe kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin e telefonit.

Ju mirepresim te beheni pjese e stafit tone!