🌹 LA VIE EN ROSE Kerkon Te Punesoje Fizioterapiste dhe Sanitare Tirane

Oferta Pune 01/10/2022 21:33 Post ID: 83654


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Fizioterapiste dhe Sanitare
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 463

🗣️"LA VIE EN ROSE" Hap vende te lira pune ne pozicionet:

👩🏼Fizioterapiste

👱🏼‍♀️Sanitare

👉🏻Kerkohet Fizioterapiste dhe Sanitare

◻️Te jene te sjellshem dhe etike

◻️Korrektese dhe seriozitet ne pune.

👉🏻Ofrohet:

◻️Page baze:

◻️Kushte shume te mira pune.

◻️Staf mikeprites dhe suportuese gjate procesit te punes.

📍Adresa: Bllok, mbrapa LSI, Tirane.

📲📞Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit.