Kerkohen agjent tregetare dhe asistent menaxhere ne Shkoder, Lushnje dhe Tirane 0692331150 Tirane

Oferta Pune 04/10/2022 12:25 Post ID: 83647


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente Tregetar dhe Asistente menaxhere
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 276

Kerkohen te punesohen agjente tregetare dhe asistente menaxhere ne Shkoder,Lushnje dhe Tirane

-Kriteret per agjentet

-Te kene makine personale

-Aftesia per te punuar ne menyre te pavarur e kombinuar me aftesi te shkelqyera nderpersonale

-Aftesi te forta shitjesh, negocimi dhe komunikimi

-Kriter baze komunikimi dhe perkushtimi ne pune

-Kriteret per asistent menaxhere(gjuha angeleze dhe perdorimi i kompjuterit)


Ofrohet:

Paga per agjent 45000 lek + perqindje ne cdo shitje📲📞Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit