Bar Famous kerkon te punesoje Banakier/e dhe Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 02/10/2022 10:56 Post ID: 83611


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e, Kamarier/e
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania - Harta
Lexime 59

šŸ’ Bar Famous kerkon te punesoje:

-Banakier/e

-Kamarier

ā—¼Kriteret:

-Te jene etike gjate orarit te punes

-Te kene aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi

-Disponibilitet per te punuar me turne te alternuar

-Kandidate me eksperience te meparshme pune

ā—¼Ofrohet:

-Paga e kenaqshme

-Kushte shume te mira punešŸ“Adresa:Ā Liqeni i thate ngjitur me Hotel RadisoninšŸ“²šŸ“žPer me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

b]