Furre Buke kerkon te punesoje specialist brumi Tirane

Oferta Pune 23/09/2022 10:28 Post ID: 83605


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Specialist brumi
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 40

Furre Buke kerkon te punesoje: Specialist brumi 

Kriteret e punes:

🔹 Kandidatet me ose pa eksperience pune 

🔹Te jene te sjellshem me stafin 

🔹Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


✅Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Don Bosko

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit

Ju mirepresim❕