Kopshti Princi i Kalter kerkon mesuese me arsim te larte parashkollor Tirane

Oferta Pune 01/10/2022 16:00 Post ID: 83591


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Mesuese
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Rexhep Jella, Tirana, Albania - Harta
Lexime 252

Kopshti Princi i Kalter kerkon mesuese me arsim te larte parashkollor

✅Kriteret e punes:

🔴 Kandidatet me ose pa eksperience pune

🔴Te jene te sjellshem

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Rruga Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite.


📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.