Bar Caffee Dark kerkon te punesoje Kamariere Tirane

Oferta Pune 04/10/2022 12:54 Post ID: 83508


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Paskuqan, Albania - Harta
Lexime 63

-Bar Caffee Dark kerkon te punesoje Kamariere👉Kriteret e punes:

- Kane prioritet kandidatet me eksperience te meparshme pune

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

- Te jene etik dhe te shfaqein integritet▶️Ofrojme:

- Ambient komod dhe kushte te mira pune

- Pagese e kenaqshme + sigurime

-Nje dite pushimi ne jave

-📞📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit

-Adresa: Pallatet e reja,Paskuqan.