Illyrian garden kerkon te punesoje Kamarier/Kamariere Durres

Oferta Pune 02/10/2022 09:34 Post ID: 83477


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/Kamariere
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Lagjia 17,Rruga Dalip Peza - Harta
Lexime 101

Illyrian garden kerkon te punesoje Kamarier/Kamariere


✅Kriteret e punes:

🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 

🔸Te jene te sjellshme dhe te qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jene te  shkathet dhe pozitive


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

-Kushte te mira pune dhe staf mikprites


Adresa: Lagjia 17, Rruga Dalip Peza