Zmart Company eshte ne kerkim te agjenteve telefonik ne gjuhen Spanjolle dhe Greke Tirane

Oferta Pune 02/10/2022 20:54 Post ID: 83465


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirane, Albania - Harta
Lexime 568

Zmart Company, nje kompani suksesi  dhe me experience te gjate ne treg, eshte ne kerkim te Agjenteve ne gjuhen spanjolle dhe Greke


-Me experience dhe jo domosdoshmerisht.


✅ Kandidatet duhet te kene: 

🔸 Njohuri te mira te gjuhes Spanjolle ose Greke 

🔸  Te jene persona energjike

🔸 Te kene deshire per pune


👉🏻Ofrohet:

💸Page baze

💰Bonuse te larta

👉Tranjime profesionale

✅Korrektesi dhe Transparence 

👩🏻‍💻Ambjent pozitiv


📍 Adresa: Sheshi Willson, rruga "Sulejman Delvina", Tirane