Market Gerisa kerkon te punesoje sistemues/sistemuese Malli Tirane

Oferta Pune 01/10/2022 23:42 Post ID: 83436


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Sistemues/Sistemuese malli
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Margarita Tutulani - Harta
Lexime 255

ā™¦Market Gerisa kerkon te punesoje:

-sistemues/sistemuese Malli per te vendosur produktet ne raftet perkatese


āœ…Kriteret e punes:

šŸ”“Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

šŸ”“Te jene te shkathet dhe me etike profesionaleĀ 


šŸ‘‰šŸ»Ofrohet:

šŸ’µ Pagesa e kenaqshmeĀ 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


šŸ“Adresa:Rruga Margarita TutulaniĀ 


Ā šŸ“²šŸ“žPer me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresimā•