Pizzeria Saporita hap pozicione te reja pune Tirane

Oferta Pune 04/10/2022 11:12 Post ID: 83419


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes picjer -Kamarier/e -Banakier/e -Kasier/e -Sallatiere -Lavapjate
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania - Harta
Lexime 276

Pizzeria Saporita kerkon te zgjeroje stafin me:

-Ndihmes picjer
-Kamarier/e
-Banakier/e
-Kasier/e
-Sallatiere
-Lavapjate


Kriteret e punes:

🔺Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔺Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa te kenaqshme 

✨Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Stadiumi "Selman Stermasi"

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕