Kreperi Milano kerkon te punesoje Krepier Tirane

Oferta Pune 02/10/2022 12:27 Post ID: 83415


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Krepier
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirane - Harta
Lexime 81

Kreperi Milano kerkon te punesoje Krepier

Kriteret e punes:

🧰 Kanditatet me ose pa  eksperience te meparshme pune 

👉 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

✅ Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

📌 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Sami Frasheri, perballe Opes Ne Bllok

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕