Amoroso bar - kerkon te punesoj Kamarier dhe Ndihmese Banakiere Tirane

Oferta Pune 02/10/2022 14:52 Post ID: 83326


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier, Ndihmese Banakiere
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 84

šŸ“¢Ā Amoroso BarĀ kerkon te punesoje:

-KamarierĀ 

-Ndihmese BanakiereĀ 


āœ…Ā Kriteret:

āšœ Etike ne pune

šŸ‘‰ Te kene aftesi te mira komunikuese

šŸ§° Kandidatet duhet te kene eksperience te meparshme pune

āœ…Ā Ofrohet:

šŸ’° Paga e kenaqshme

šŸ“Œ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

šŸ“Adresa:Ā Rruga e Kavajes

šŸ“²šŸ“žKandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.