Kerkohen te punesohen 1 cift ose 2 persona per shitje ne market Vlore

Oferta Pune 04/10/2022 15:36 Post ID: 83310


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shites/e
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Vlore - Zone Periferike
Adresa Palase, Albania - Harta
Lexime 480

✨Kerkohen 1 cift ose 2 persona per shitje ne market

👉 Marketi ndodhet ne Green Coast Palas


✅Ofrohen : 

🏠 Ushqimi dhe Akomodimi

✔️ Kushte temira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Palase

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.