Fast food Piceri Mevlani kerkon te punesoje Kuzhinier Tirane

Oferta Pune 30/09/2022 10:10 Post ID: 83308


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania - Harta
Lexime 35

⏩ Fast Food Piceri Mevlani kerkon te punesoje:

-Kuzhinier/e


Kriteret e punes:

🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 

🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jene te shkathet dhe te komunikueshem


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

📌 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa :Rruga Sotir Kolea,

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !