Bar Caffee Bazz kerkon te punesoje Kamarier/e, Banakier/e dhe Picajol Tirane

Oferta Pune 28/09/2022 16:50 Post ID: 83270


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, Banakier/e, Picajol
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Kinostudio, Tirana, Albania - Harta
Lexime 165

Bar Caffee Bazz kerkon te punesoje Kamarier/e, Banakier/e dhe Picajol 

👉Kriteret e punes: 

- Kane prioritet kandidatet me eksperience te meparshme pune 

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

- Te jene etik dhe te shfaqein integritet 


▶️Ofrojme: 

- Ambient komod dhe kushte te mira pune 

- Pagese e kenaqshme 


📍Adresa: Prane Shkolles se Bashkuar, Tirane 

📞📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit: