Wake Up Coffe Bar kerkon te punesoje Banakier/e dhe Sanitare Tirane

Oferta Pune 01/10/2022 12:24 Post ID: 83180


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e dhe Sanitare
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 115

Wake Up Coffe Bar kerkon te punesoje

-Banakier/e

-Sanitare 


Kriteret e punes:

🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga e Kavajes

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕