Shanti Kids kerkon te punesoje Edukatore dhe Banakier/e Tirane

Oferta Pune 04/10/2022 15:27 Post ID: 83084


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Edukatore, Banakier/e
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 349

Kerkohet te punesohet: 

👉Edukatore 

👉Banakiere/e 


Kriteret e punes: 

- Puna me turne 

- Kandidatet te jene te sjellshem dhe me etike pune 


▶️Ofrohet: 

- Pagese e kenaqshme 

- Kushte te mira pune 


📞📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit: 

📌Adresa: Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2