Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje Kamarier dhe Ndihmes/e kuzhine Tirane

Oferta Pune 04/10/2022 22:27 Post ID: 83078


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier , Ndihmes/e kuzhine
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mihal Duri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 169

Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje

-Kamarier

-Ndihmes/e kuzhine 


✔️Kriteret e punes: 

-Te jene etik gjate orarit te punes 

- Te kene aftesi te mira komunikuese 

- Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune 


▶️Ofrohet: 

- Pagese e kenaqshme + siguracione 

- Kushte te mira pune 

- Dita e diel pushim 


📞📲Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit: