Vende vakante pune per vajza ne pozicionin Operatore Telefonike Tirane

Oferta Pune 25/09/2022 15:24 Post ID: 83065


Pagesa 80,000 Leke
Pozicioni Operatore Telefonike
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 494

Po kerkoni nje pune afatgjate dhe te sigurt? 

Shpallim vende pune vakante ne pozicionin Opertore Telefonike ne gjuhen Italiane. Puna konsiston ne komunikimin, xhestimin me pacientet e klinikes tone. 

 ✅Kriteret e punes: 

- Niveli gjuhes Italiane shume i mire 

- Te jene korrekte duke zbatuar rregullat dhe politikat e kompanise 

- Te jene te afta per te punua ne grup 

- Kane perparesi kandidatet qe flasin nje italishte te shkelqyer 

- Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 


✔️Kushtet e punes: 

- Ambient dhe kushte komode 

- Punohet nga e hena ne te shtune 5 ore ne dite nga ora 16:00 me 21:00 

- Pagese e kenaqshme (80000 neto) + sigurime + bonuse motivuese dhe te kenaqshme 

- Mundesi per tu rritur profesionalisht dhe ne detyre brenda kompanise dhe ne nje periudhe te shkurter vleresimi per rritje page 


📲📞Dergoni CV-ne tuaj ne adresen e emailit ose ne numrin tone te telefonit:

[email protected]