Caffe Poli's kerkon te punesoje Sanitare Tirane

Oferta Pune 30/09/2022 10:30 Post ID: 83031


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 142

☕Caffe Poli's kerkon te punesoje sanitare 

Kriteret e punes: 

✔️Te jete e shkathet dhe e sjellshme 

👉Te kete etike pune 


▶️Cfare ofrojme: 

💰Pagese 30000 leke + siguracione 

📌Kushte te mira pune 


📞📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit: 

📍Adresa: Astir, Vila L