Nom Nom Food'n More kerkon te punesoje Ndihmes kuzhiniere Tirane

Oferta Pune 04/10/2022 14:07 Post ID: 83028


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni ndihmes kuzhiniere
Arsimi Minimal Profesionale
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 222

Non Non Food'n More kerkon te punesoje: 

-Ndihmes kuzhiniere


Kriteret e punes:

🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💸 Pagesa 1500 leke te reja dita + siguracione te paguara 

-Orari  8:30-17:00

***Dita e diele pushim** 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Stacioni i Trenit,Kompleksi Usluga 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕