American Lounge Bar kerkon te punesoje Banakier/e dhe Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 28/09/2022 13:46 Post ID: 83022


Pagesa 45,000 Leke
Pozicioni Banakier/e dhe Kamarier/e
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 237

American Lounge Bar kerkon te punesoje

-Banakier/e

-Kamarier/e 


Kriteret e punes:

🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e banakierit 45.000 leke te reja  + siguracione 

💵 Pagesa e kamarierit 22.000 leke te reja 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2  

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕