Bar Restorant Bujtina Jone kerkon te punesoje Tirane

Oferta Pune 28/09/2022 13:18 Post ID: 83010


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni -Ndihmes Picier -Ndihmes kuzhinier/e -Banakier/e -Kamarier/e
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Liqeni - Harta
Lexime 306

Bar Restorant "Bujtina Jone" kerkon te punesoje:-Ndihmes kuzhinier/e

-Banakier/e

-Kamarier/e

-Ndihmes picier

 Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes

🔸te jene korrekte dhe disponibel

🔸te kene etike pune dhe te pergjegjshem 🔴Ofrohet

💵Pagesa e kenaqshme + siguracione 

*1 dite pushimi ne jave*

-Kushte te mira pune 

Adresa: Liqeni, prane shkolles Willson