Premium Furniture kerkon te punesoje Ndihmes mobilier dhe Zmerilues Tirane

Oferta Pune 04/10/2022 12:21 Post ID: 82979


Pagesa 45,000 Leke
Pozicioni Ndihmes mobilier dhe Zmerilues
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Vaqarr, Albania - Harta
Lexime 84

Premium Furniture kerkon te punesoje

-Ndihmes mobilier

-Zmerilues 


 Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes

🔸te jene korrekte dhe disponibel

🔸te kene etike pune dhe te pergjegjshem 

🔸me ose pa eksperience te meparshme 


🔴Ofrohet

💵Pagesa fillon nga 45.000 leke te reja + siguracione 

-Kushte te mira pune 

Adresa: Vaqarr, Tirane