Dua Caffe kerkon te punesoje Kamarier Tirane

Oferta Pune 30/09/2022 11:37 Post ID: 82959


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kamarier
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa 9 Katshet - Harta
Lexime 83

Dua Caffe kerkon te punesoje

-Kamarier 


Kriteret e punes:

🔴 Kandidatet me ose pa eksperience pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme + siguracione

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: 9 katshet

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.