Arisa Konfeksion kerkon te punesoje Ekonomiste, Teknik prodhimi dhe Kontrollore cilesie Tirane

Oferta Pune 30/09/2022 17:34 Post ID: 82956


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ekonomiste, Teknik prodhimi dhe Kontrollore cilesie
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 426

Arisa Konfeksion kerkon te punesoje:

-Ekonomiste (te kete aftesi te mira kompjuterike per hedhje dhe sistemim te dhenash. Preferohet te kete mbaruar fakultetin e Inxhinierise Textile ose Ekonomik)

-Teknik prodhimi per uniformat ushtarake

-Kontrollore cilesie per veshje pune


Kriteret:

-Te jene etike gjate orarit te punes

-Te kene aftesi te mira komunikuese

-Kandidate me eksperience te meparshme pune


Ofrohet:

-Paga e kenaqshme

-Kushte te mira pune

📍Adresa: Rruga 5 Maj 

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim