Pizzeria "Hot Pizza" kerkon te punesoje Picier me eksperience Tirane

Oferta Pune 27/09/2022 22:40 Post ID: 82917


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Picier
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania - Harta
Lexime 85

Pizzeria "Hot Pizza" kerkon te punesoje Picier me eksperience 


Kriteret e punes:


🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jene te shkathet dhe te komunikueshem


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga 50.000 leke te reja 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Merdar Shtylla

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕