Kerkohet te punesohet Punetor/e fast foodi me eksperience Tirane

Oferta Pune 27/09/2022 16:39 Post ID: 82905


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Punetor/e fast foodi
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Laprake, Tirana, Albania - Harta
Lexime 80

Kerkohet te punesohet Punetor/e  fast foodi me eksperience 


Kriteret e punes:


🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jene te shkathet dhe te komunikueshem


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga 50.000 leke te reja + siguracione 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Laprake

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕