Bar Coffee te Kalaja e Tiranes kerkon te zgjeroje stafin Tirane

Oferta Pune 30/09/2022 12:49 Post ID: 82904


Pagesa 47,000 Leke
Pozicioni Kuzhinier/e -Ndihmes kuzhuniere -Banakier/e -Kamarier/e -Ndihmes kamarier/e
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Kalaja e Tiranes - Harta
Lexime 178

Bar Coffee te Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje

-Kuzhinier/e

-Ndihmes kuzhuniere 

-Banakier/e

-Kamarier/e

-Ndihmes kamarier/e 


Kriteret e punes:

🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kuzhinier/e - 47.000 leke te reja + bonuse 

💵 Pagesa e banakier/e - 40.000 leke te reja +bonuse 

💵 Pagesa  Ndihmes kuzhuniere - 35.000 leke te reja + bonuse 


*Puna 8 ore,*

**1 dite ne jave pushim + pushime vjetore**

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Kalaja e Tiranes 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕