Kerkohet te punesohet Punetor Bilardo dhe Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 27/09/2022 16:11 Post ID: 82903


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punetor bilardo , kamarier /e,
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresk - Harta
Lexime 119

Kerkohet te punesohet 

-Punetor bilardo 

-Kamarier/eKriteret e punes:

🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Fresk 

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕