MEMU Bar kerkon te punesoje Kamarier dhe Banakier/e  Tirane

Oferta Pune 28/09/2022 14:18 Post ID: 82884


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier, Banakier/e
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Bulevardi i Ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 168

MEMU  Bar kerkon te punesoje 

-Kamarier

-Banakier/e


Kriteret e punes:

🔴 Kandidatet me ose pa eksperience pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Bulevardi i Ri 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕