Espresso Bar kerkon te punesoje Kamarier/e + Banakier/e (ti bejne te dyja pozicionet) Tirane

Oferta Pune 26/09/2022 18:50 Post ID: 82869


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Kamarier/e + Banakier/e
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Shefqet Musaraj, Tirana, Albania - Harta
Lexime 74

Espresso Bar kerkon te punesoje Kamarier/e + Banakier/e qe te mund t'i beje te dyja pozicionet 

Kriteret e punes: 

- Mosha deri ne 50 vjece 

- Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

- Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉Ofrohet: 

💰Pagese 40000 like te reja 

📍Nje dite pushim ne jave 

✔️Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 


📌Adresa: Rruga Shefqet Musaraj 

📞📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit: