Kerkohen operatore (Venditore Digitale) - ITALISHT 4 ose 8 Ore/dite Tirane

Oferta Pune 25/09/2022 14:16 Post ID: 82795
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Telemarketing
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania - Harta
Lexime 240
File list: Artboard-3b.png, Artboard-3b.png,

Ne ofrojme:
- Rritje e vazhdueshme profesionale ne Digital Marketing.
- Trajnime te vazhdueshme.
- 300 Lekë/ora + Bonuse + Siguracione
- Punë e përshtatshme për studentë dhe të rritur.
- Oraret 4 ORË ose 8 ORË NË DITË!

Dergoni CV tuaj ne [email protected] ose na kontaktoni ne (Whatsapp) dhe na tregoni pak me shume per veten tuaj.


Afati i fundit i aplikimit: 31/10/2022 15:04