Bar Oslo kerkon te punesoje Kamarier Tirane

Oferta Pune 29/09/2022 17:04 Post ID: 82775


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania - Harta
Lexime 75

Bar Oslo kerkon te punesoje :Kamarier

âś…Kriteret e punes:

🔴Kanditatet me eksperience te meparshme pune 

đź”´Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

đź”´Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

âś… Ofrohet:

🔸Kushte te mira pune

đź’µPagese e kenaqshme

📞Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit: