My Dental Tourism ofron pune si : Mjek stomatolog , Laborant dentar Lushnje

Oferta Pune 28/09/2022 14:14 Post ID: 82768


Pagesa 2,000 Euro
Pozicioni Mjek stomatolog, Laborant dentar
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Lushnje - Qender
Adresa Lushnje, Albania - Harta
Lexime 308

🦷 My Dental Tourism kerkon te punesoje:

-Mjek stomatolog

-Laborant dentar (modelim ose qeramik).


🍀 Kriteret kryesore te punes:

- Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune.

- Te jene korrekt dhe etike gjate punes.

- Te kene aftesi te mira bashkepunimi dhe komunikimi


✅ Ofrohet:

-Paga shume e kenaqshme duke filluar nga 800-2000 Euro ne varesi te eksperiences(2-fish ne krahasim me tregun e punes)

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites.📍Adresa:Lushnje

📳📞Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.