Firma Zeneli kerkon te punesoje rrobaqepese per pantallonat dhe kemishat Tirane

Oferta Pune 25/09/2022 14:18 Post ID: 82733


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Rrobaqepese
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Blloku i Vilave Selite, prane qendres Kristal, Tirane - Harta
Lexime 297

👉Firma Zeneli kerkon te punesoje rrobaqepse per pntallonat dhe kemishat 

✅Kriteret e punes: 

- Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune 

- Te jene korrekt dhe etik gjate orarit te punes 

- Te kene aftesi te mira komunikimi dhe bashkpunimi 


▶️Ofrohet:

- Paga e kenaqshme 

- Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 

- Orari i punes te shtunen deri ne oren 12:00

- E diela pushim📍Adresa: Blloku i Vilave Selite, prane Qendres Kristal, Tirane 

📞📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit: