Agjensia jone A.C Rekruitment hap vende vakante pune per infermieri dhe fizioterapi ne Gjermani Tirane

Oferta Pune 02/10/2022 11:38 Post ID: 82594


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Infermier/e
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Gjermani - Harta
Lexime 483

Agjensia jone A.C Rekruitment hap vende vakante pune ne pozicionet e meposhtme:

🔹Infermier/e

🔹Fizioterapist/e

✅✅✅Ekskluzive per INFERMIERET dhe FIZIOTERAPISTET


📢Oferta speciale vlen deri ne fund te muajit shtator

@ Nese ju zgjedhni  Agjensine tone si shoqerues ne rrugetimin tuaj qe tju mundesoje punesim si personel shendetesor do te keni asistencen tone ne cdo faze te udhetimit tuaj.

Per infermieret te cilet kane te mbrojtur gjuhen gjermane ne nivelin B1 ofrohet interviste pune direkt me Klinikat me te mira ne Gjermani
( nuk ofrojme asnje pune ne qendrat e te moshuarve)👉Kriteret e kandidateve:

✅Te jene te pajisur me Licence te Ushtrimit te Profesionit

✅ Niveli i gjuhes gjermane B1 i mbrojtur nga Telc, Goethe, ÖSD

✅Te jene te komunikueshem, etik dhe korrekt ne pune.

✅ Agjensia  jone ju ofron te gjithe asistencen e duhur qe do te keni nevoje jo vetem kur te mberrini ne Gjermani por edhe gjate qendrimit atje.

✅Ju edhe Familja juaj  do ta keni suportin tone ne cdo moment qe do ju duhet.
👉OFROJME:

✅Kushte Europiane punesimi.

💸Pagesa te kenaqshme.

•Njohje e profesionit ne Gjermani

•Regjistrimi ne zyren e te huajve ne gjermani

•Regjistrimi ne zyren banuese

•Pajisja me nr 11-shifror( identifikationsnummer)

•Pajisja me karte shendetesore

•Karte bankare+tel+internet

•Akomodim i sigurt(deri 5 km larg vendit te punes)

•Asistence ne bashkimin familjar

•Aplikimi dhe ndjekja e procedurave ne ambasade

•Shoqerimi nga Aeroporti per ne adresen e re ne Gjermani

dhe cdo proces qe do te jete i nevojshem , ne rast se do te linde dicka rruges.
CV ne [email protected]