Restorant Serendivlle kerkon te punesoje staf Tirane

Oferta Pune 25/09/2022 17:58 Post ID: 82582


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier/e -Ndihmese ne kuzhinie -Petapunuese -Kamarier/e restoranti
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania - Harta
Lexime 190

Restorant Serendivlle kerkon te punesoje:

-Kuzhinier/e

-Ndihmese ne kuzhinie

-Petapunuese

-Kamarier/e restoranti 


Kriteret e punes:


🔸Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune 

🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jene te shkathet dhe te komunikueshem


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

-Dite pushimi 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Rruga Liman Kaba (tek Komuna E Parisit perballe Kompleksit Dinamo) , Tirane