Kerkohen te punesohen Operator Italisht dhe Spanjisht Durres

Oferta Pune 02/10/2022 14:38 Post ID: 82517


Pagesa 70,000 Leke
Pozicioni operatore
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 1109

📌 Kerkohen te punesohen Operator Italisht dhe Spanjisht 


🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes

🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.

👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.

⏳ Orari nga 10:00 deri 19:00

🏖️ Weekend pushim
💸 Rroga Senior

Baza 70.000lek + kontratat e mbyllura deri ne 30.000 leke

💸 Rroga Junior 
Italisht 
Baza 50.000lek + kontratat e mbyllura deri ne 12.000 leke

🎯 Adresa: Durres qender