💥Mia Spa kerkon te punesoje Fizioterapiste Tirane

Oferta Pune 22/09/2022 18:46 Post ID: 82487


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Fizioterapiste
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirane - Harta
Lexime 279

💥Mia Spa kerkon te punesoje:

-Fizioterapiste/Masazhatore
👉Kriteret e kandidateve:

✅Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.

✅Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin

✅Te jene pozitve dhe te qeshura
👉Ofrohet:

✅Kushte shume te mira pune.

✅Page Baze  + %

🎯Adresa:Rruga e Durresit, Tirane

📲 Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirpresim!